Jump to content
Българският форум за музиканти

Джон Колтрейн са намери ново бебе


Recommended Posts

Никога не съм слушал парчето :wall: , но китариста ми го разказа :read: (и за мен е като авторско :( ) и се получи следното :angry:, на една репетиция <_<

Та, какво мислите?

 

П.П.:

Приемаме мисли, секви :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи като за начало,останалото си идва със свиренето.Изисква се много време за да се получи наистина яка суинг ритъм секция.Просто трябва много да се свири много заедно и да се изчисти концепцията какво точно се цели и как да се постигне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно това друго парче Bessie's blues пак на Джон Колтрейн е със същата мелодия и хармония.

няма значение как го наричате, това си е Беси'с блус :angry:

 

поздрави

 

Петър

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи като за начало,останалото си идва със свиренето.Изисква се много време за да се получи наистина яка суинг ритъм секция.Просто трябва много да се свири много заедно и да се изчисти концепцията какво точно се цели и как да се постигне

Уважавам хората, които имат какво да кажат и го казват! Заради вас, ще продължа да споделям резултати :greenangel:

 

Благодаря!

 

П.П.:

Според мен, смисъл на споделянето не е да се обкръжиш от хвалби, което аз лесно постигам, а да ти се покажат слабите места :read: , но тук, май, това трудно се приема :think:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че не тълкуваш мнението ми като заяждане.Истина е че тук(във форума)мненията различни от ...браво.. доста често се възприема погрешно.

 

Но тази тип музика наистина иска много време да улегне и истинският проблем при нея е,че даже и когато хората от групата си свирят напълно читаво поотделно,трябва да се свири страшно много заедно за да започнат да звучат добре и като група

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.