Jump to content
Българският форум за музиканти

видеоуроци


Recommended Posts

наскоро дръпнах "the principles..... jamie andreas",но ми се стори малко дебилно.дишай,издишай,много внимание обръща на тези неща,а времето на 2-те cd-та е ограничено:D за който се интересува,торента е в арената.та ще съм благодарен,ако ме светнете с някой заслужаващ си видеоурок на по-сериозни теми:D btw имам един на friedman-за това иде реч:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Петручи - Рок Дисциплина е много хубав урок

обхванато е почти всичко важно и съществено с изключение на дабъл хандите(за тях урока на Steve Lynch)

други хубави уроци са Спийд Киллс на Майкъл Ансжело, на Грег Хоу урока, на Rusty Cooley всички уроци, на Пол Гилбърт и т.н.

 

Аре успех с ученето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уроците на Marty Friedman и на мен страшно много ми харесват! И 4-те, които имам. :D

Други, които харесвам са:

Andy Timmons - Beginning Electric Guitar.mpg

Eric Johnson 2 - The Fine Art Of Guitar - Tape 1.mpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко офтопик,извинете за което :virtuoz:

Може ли някой да помогне как се тапва на Satriаni "The forgotten part 1" без да се издават неприятни вторични звуци,дето се получават зад пръстите надолу по грифа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля,ако някой има "китарните трикове" на Джилбърт,да сподели ,къде ги има или ги е качил или ако може да ми ги метне на някое ДВД?! :)

 

Споделянето за пиратските сървъри на ЛС! :hello:

Редактирано от rockstar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

мнооооооого моля някой да ми даде линкове към уроци... Имам рок дисциплината на пе3у4и ама искам о6те не6тои го искам в линкове!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.