Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо фънки за разнообразие II- част !


Recommended Posts

Такаааа начи седнах и се опитах да запиша инструменталчето акустично , поучих се от всички съвети които ми дадохте и стана това по долу.Трябва да кажа че цялото парче го свиря с пръсти , което за мене е голяма мъка щото се опитвам да свиря с пръсти от месец насам.Пък и към средата на солата почнах да си тананикам с китарата, дано тва не ви дразни.Може би сега критиките ще са още по големи , но аз седнах и записах първата импровизация която ми дойде на ума.Както ПешоКитарата ме посъветва.Чувствах се супер яко ..... обожавам музиката :bravo:) дано ви нареса.....

 

Funky Acoustic

Редактирано от Snowwhite
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

страхотно е, на мен много повече ми харесва така

приемаш ли критики отново ? :)

яко е, че си пееш каквото свириш, като истинско е :D точно като Джордж Бенсън :) само на места не уцелваш точната нота с гласа :beer:

иначе за звука...акустична китара не е най-доброто за това. трябва да го запишеш с получкустична и ще блесне. задължително с гладки и дебели струни.

така наречената Б част с бързата смяна на акорди - защо не изсвириш темичката отгоре с октави, ще я подчертаеш и направиш по-плътна

иначе солото е яко

не съм сигурен обаче дали основната подложка на китарата да е акустична или електричка с уа-уа. а сега си оставил само пиано да държи хармонията. вече е въпрос на вкус, но се видя, че можеш по няколко начина

тези дни и аз ще постна моя версия :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ........ ми трябваше да го изгладя ама ....аз импровизирах ... пък не мислех да тананикам ама така ми дойде ...тая модулация е много блага ...и така ми дойде ..... абе моеше много по добре ама сега толкова си мога ......... нои така или иначе е хубаво човек окгато поства неща да са поизпипани , дано не лъсна много неспосоноста ми да дрънкам на китарката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, чудя се кое ми харесва повече от двете. Но трябва да знаеш, че и двете са супер яки! И това го казвам сериозно - в смисъл, че на мен лично ми звучи много добре, без изобщо да оправяш нито първата, нито втората версия.

 

Естествено, можеш да поизгладиш частта с гласа, обаче и така е добре. Винаги нещо може да се направи по-добре по принцип, но не е ясно има ли смисъл. Абе не знам, не го казвам за да връщам комплимента, който ми направи за моите парчета, обаче ме кефи какво си сътворил!

 

И ако трябва да бъда честен, ако се пусне някакво парче на известен музикант тук, под предтекст, че е авторската музика на някой от форума, все ще се намерят кусури. Искам да кажа, че оценяването на някаква музика си е доста субективно и всеки ще намери нещо, което да му харесва, и друго - не.

 

Не искам да кажа, че тези две версии на парчето са най-неземната музика, която съм чувал, но просто ме кефят и бих си ги пускал.

 

Успех и все в същия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново , записах наново тази версия ще се радвам ако някой ми каже как му звучи сега , особенно звука , защто го записах о смесих у нас с не много хубави слушалки , моля ми кажете стринговете много ли са силини .... знам че малко монотонно .... ама Аз подмених съдържанието на предишния файл така че може него да го изтеглите наново или оттук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново , записах наново тази версия ще се радвам ако някой ми каже как му звучи сега , особенно звука , защто го записах о смесих у нас с не много хубави слушалки , моля ми кажете стринговете много ли са силини .... знам че малко монотонно .... ама Аз подмених съдържанието на предишния файл така че може него да го изтеглите наново или оттук

можеш ли да ми кажеш как да постна това, което сътворих върху твоята хармония :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си направиш акаунт на data.bg и после имаш мислиа 1Gb място , а btw имаш лично съобщение ....

абе качих го ама как да направя link :D - много съм абен ше знаете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като човек който слуша отстрани,мисля че това на митака налбантов е много яко,но нещо не ми се вързва с идеята на парчето.

 

P.S. Налбантов,не искам да те обидя,просто си казвам мнението.Наздраве :D !

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://store3.data.bg/putniqbegach/DeatnZone.mp3

:D:)

 

 

P.S. китарата звучи малко гадно - ама съм я пуснал директно в PC-то

Редактирано от Putniq Bega4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като човек който слуша отстрани,мисля че това на митака налбантов е много яко,но нещо не ми се вързва с идеята на парчето.

 

P.S. Налбантов,не искам да те обидя,просто си казвам мнението.Наздраве :) !

Hi!

Знам....просто издрънках нещо...за ДетЗон :D

Иначе песента си е доста стандартна и стилово определена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Putniq Bega4 имаш лично съобщение - датата ми е много бавна тука ако можеш на mehanov@mail.bg да ми го пратиш , Ей Митак ........ екстра е брутал .... ще се радвам да чуя още много яко .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

putniqbegach

 

 

Уаууууууу уаауууууу ти си влик човече .......... много си добър ......лелелееееелелелее лелелелелел еелелеллелелелеле ти си велик ........ мене ме е сраммм .... .ти си луддддддд ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ ТВА Е ВЕЛИКО

 

 

ЕЕЕХХХХ ДА МОЖЕХ ДА СВИРИА КАТО ТЕБЕ ............. ТИ СИ МОЯ ИДОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ :P:):D:P:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.