Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо фънки за разнообразие!


Recommended Posts

Хубаво, че ме разбираш правилно :unsure:

 

бтв Аз музика тук не смятам да поствам, затова и мнения няма да давам.

Но ще ти драсна някой ред на РМ.

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А ето и хармонията.

 

main: Fmaj7 Gmaj7 Fmaj7 Dmaj7 Ebmaj7

chorus: F7/9 E7/9 Eb7/9 D7/9

F7/9 E7/9 Eb7/9 D7/9

Gb7/9/6

дано не съм сгрешил нещо щото е малко по спомени а иначе тези наклонени черти значат че съм добавил съответните степени към основния акорд демек 9-та и в някой случй и 6-та степени.Еми тва е!!!!!

 

Funky Track

Може би ме лъже слухът, не съм абсолютист, ама ми се чини, че main-ът ти е:

 

|Dm7 / / / |Dm7 / G7 / |Dm7 / / / |Dm7 / Bm7 Cm7|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да верно то така стана щото аз написах хармонията на пианото ... а иначе верно да му се невиди май си прав ... ама аз не съм много чат с теорията ама ре минор е основата .Аз свирех предимно във ре дорийски . Май Ре дорийски е основата демек минорна май де.Дано не ме изхвърлите от форума поради некомпетентост ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооооооооооооооооооооо. Нема да бараш нищо по парчето. Фразите са ти яки! Мани го китаратапешо с гамовидните пасажи! Бъцай само така! Много GROOVE има! Къртиш! Гъзария!  :ph34r:  :ph34r:  B)

пич остави и другите да имат лично мнение, не си последна инстанция в музикалния свят. въпреки, че това си е типично българска черта "мани го тоя бе, кво разбира, аз знам повече" :)

пич противоречиш си нещо - щото това си е моето мнение... пък и никъде не съм казвал дали разбирам повече, макар че това, че не съм го казал не те прави по-голям разбирач, нали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооооооооооооооооооооо. Нема да бараш нищо по парчето. Фразите са ти яки! Мани го китаратапешо с гамовидните пасажи! Бъцай само така! Много GROOVE има! Къртиш! Гъзария!  :ph34r:  :ph34r:  B)

пич остави и другите да имат лично мнение, не си последна инстанция в музикалния свят. въпреки, че това си е типично българска черта "мани го тоя бе, кво разбира, аз знам повече" :)

пич противоречиш си нещо - щото това си е моето мнение... пък и никъде не съм казвал дали разбирам повече, макар че това, че не съм го казал не те прави по-голям разбирач, нали ;)

знаех си, че ще бъдеш достатъчно упорит, за да го кажеш. имай свое мнение, но нека то не включва размисли относно колегите и тяхното мнение от сорта на " Мани го китаратапешо ". нали сме колеги все пак - не е номера да се оплюваме а да си помагаме. макар, че май това не важи за БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаех си, че ще бъдеш достатъчно упорит, за да го кажеш. имай свое мнение, но нека то не включва размисли относно колегите и тяхното мнение от сорта на " Мани го китаратапешо ". нали сме колеги все пак - не е номера да се оплюваме а да си помагаме. макар, че май това не важи за БГ.

aма ти си се засегнал от "мани го китаратапешо" - стига бе - нищо лично - много сериозно си го приел. прав си за колегиалността. Айде стига вече, че сме много off :ph34r: - давай да свириме върху парчето, че DeathZone вече пусна плейбека :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска може да му дам и МИДИ-то и да добави каквото пожелае , да измени каквото прецени , дано да има хора които им се занимава с подобно нещо , ще бъде много интересно да видим различни импровизаций на основната идея.С това не ангажирам никой а само тези които искат да експериментират и се забавляват заедно върху някаква та дори и толкова елеменарна идея като предложената от мене.Аз също ще опитам да я променя и после ще слушаме версийте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечра ще пробвам от работата , сори ама нета ми е супер скапан и не мога от вкъщи , но довечера ще го постна. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Илийка,казах ти и вчера,като ми го свири това у вас,че адски ме радва!!! ;)

А ти знаеш,че такива неща не слушам!Ама ще!!! :pray:

;) То вие двамата ако все такива ги вадите няма как да не!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе може ли да ми го пратите на пощата mehanov@mail.bg че датата ми е супер бавна .... е аз го тегля ... ама е мнооооогоо бавно ;)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.