Jump to content
Българският форум за музиканти

Mooer Audio


Recommended Posts

Някой да има преки впечатления от ефектите на  Mooer Audio
http://www.mooeraudio.com/en/product.asp
Демо видеата са зарибяващи , а цените им са  доста приемливи.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм им хвърлил око отдавна, и аз като теб търся мнение на човек, който ги е ползвал. Като цяло са малко противоречиви ревютата из нета, но повечето са доста доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих един бейби тунер на Mooer и съм доволен. Тунерчето е толкова малко, че човек може да си го носи и в джоба, а същевременно екрана му е достатъчно голям и добре осветен, и се вижда от далече. Иначе и аз съм хвърлил око на green mile и pure boost, ама първо седи питанката за reverb или delay.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се сдобих с това:

Върши добра работа, изключително дребно е, има повечко опции и като цена е ок. От Mooer предлагат дори педал борд, който е за 5 техни ефекта, тоест изключително компактно като размери и леко. Би било хубаво да има къде да се пробват, а не само да гледаме демота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те мое и да са  хубави моерите на звук,но аз поне не ща да си троша кабелите ,настъпвайки ефект с размер на два залепени кибрита,това е най-малкото нефункционално за хора,които свирят на сцена без педалбордове с по един драйв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mooer са доста читави и като звук и като изработка. Общо взето цялата им гама продукти представлява копия на известни ефекти.

Даже някои са в същия или подобен цвят. В общи линии звучат прилично и са супер за цената си ($88).

От около година ползвам Echolizer -a им и съм доволен - приличен дигитален дилей, работещ като аналогов. Нивото на шума е доста прилично за нисък клас ефект.

И да, много са малки и задължително трябва да са фиксирани за нещо за да не потрошите кабелите или крака си! :)))

 

Идеален вариант, ако нямате достатъчно място на педалборда си, а ви трябва още някой друг ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.