Jump to content
Българският форум за музиканти

нещо като боса


kolio_k

Recommended Posts

Открих си в компа това парче.Записано е миналата година,записа е правен в студио ама от нас(в смисъл пускаш компа да върви и тичаш да свириш :D )След това басиста го доизкусури.Надявам се да ви хареса,доста по различно е другите работи,които обикновенно поствам.Казва се -ВАЛИ-подходящо име за сезона :metalist:

 

http://media.putfile.com/vali

Кольо,тука според мен вече си е Пат Матини китарата :rolleyes: Бравос ,докарал си го :dance:

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря ви за комплиментите.Записвах с 2 кубета Енгл Тъндър 50 китара Ямаха ЕсА 2200,Бос компресор и стерео реверб.Кубетата бяха озвучени с някакви Нойман кондензаторни микрофони(каквито имаше в студиото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам го вече 3-ти път, дали би могъл да го качиш примерно в gmail да си го свалим за по-удобно слушане

 

И аз се присъединявам към молбата....чух 3- 4 пасажа които искам да "свия" :):cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми е чупен броузъра и немога да слушам стриймове, копирам пътя от сорса и парчето ми седи в компУтърот

 

Та на въпроса. :):cheers: Ше ме прощават 'ората ама иначе не мога да слушам

ни да гледам нищо.

 

Десен клавиш отдолу

save as

 

Оно надявам се не кражба оти и без туй е сложено да се чува

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[

Много хубаво звучи! Брависимо!

 

Много благодаря.

 

И аз се присъединявам към молбата....чух 3- 4 пасажа които искам да "свия"

 

Тия дни бях малко зает и за пореден път забравих да го кача в Гмейла.Вече е там в папката ми.Радвам се че ти харесва.Ако искаш мога да ти помогна със свиването :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! ;):) Отивам за няколко дена на една хижа и като се върна ще ти пооткрадна оттук оттам което ме кефи в двете парчета ;) ...но за бързите пасажи ще трябва да помагаш... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.