Jump to content
Българският форум за музиканти

Интересни Изработки/Ремонти на Китари


Recommended Posts

Видях един клип който ще постна по-надолу който ме грабна доста и реших да направя такава тема.

Идеята е всеки който си е поправял/правил китара да слага тук за да гледам или процеса или завършеният вид.

Дори и да не сте вие ако намерите нещо което да ви заинтригува го сложете да се нагледаме поне на красиви китари.

 

 

Като ми остане време и довърша дъртия бас който правя ще сложа всички снимки. За сега само съм махнал боята може да видите тук.

http://ma3x.minus.com/mKZyCCHTUBydW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че подобна интервенция няма да допринесе за качествата на китарата като музикален инструмент, даже напротив.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами никъде всъщност не съм казал, че е по-красива от оригинала или че има по-добри звукови качества, но я сложих защото ми хареса изработката.

Принципно това ми беше и идеята да споделяте подобни неща или ваши ремонти на китари независимо какви, но изглежда на повечето хора им е трудно да харесат нещо ново.

А до това колко е кич зависи от възприятията и харесванията на човека никой не се опитва да ви кара да харесате нещо а да споделите това което на вас ви харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

 

Ето още едно животинче.

И да ясно ми е че SG-то си е непреходна в стоковия вид. :yes:

 

Редактирано от genatawa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за такъв стил китари ей тези ми харесват като изработка много повече - http://www.divine-jones.com

Вижте в раздел gallery има някой по-семплички които изглеждат супер. 

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря само за дърворезба а какъвто и да е ремонт или изработка на китара.

Иначе и аз съм съгласен, че е глупост на оригинален инструмент да се прави подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.