Jump to content
Българският форум за музиканти

Pandemonium


Recommended Posts

Nickname: Pandemonium

Възраст: 19(скоро и 20)

Образование: Средно с профил Испански, Химия и Биология

Вашият инструмент/и: Първо бас-китара, от три години китара

Предпочитан музикалент стил: Траш и Дет на първо място. След тях всички разклонения на метъла, като цяло, с изключение на нео и емо такъв.

Вашият вдъхновител: тъгата

Досегашни нереализирани проекти: две групи. Първата разпаднала се поради различия в стиловите предпочитания, втората разпаднала се поради несериозно отношение и желание за показност, на останалите членове.

Странични интереси: ЛАРП Българска гилдия на бардовете

В кратце( или с две думи за вас самите): Казвам се Сашо, роден съм и живея в София. Меломан съм до мозъка на костите си и уважавам всички музикални стилове, без т.нар. поп-фолк(с разклоненията му). Абсолютно самоук съм, посещавал съм три урока по китара в живота си и не познавам ноти. Понастоящем се опитвам да направя група със цел сериозно свирене и авторски неща. "Свиря" ритъм китара и си падам по рифчета, каращи главата ти да се клати като парен чук, екзалтиран от бъдещата си среща с наковалнята.

От другата страна на барикадата, работя като печатар на билбордове и подобни големи печатни реклами.

Обичам да разпускам с приятели на по чашка(да се чете бутилка напоследък) и да ги забавлявам с кухарката си.

Ми това е, което се сещам за себе си. Ако някой има повече въпроси, оставил съм координати\/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, този човек го познавам!:band1: Хайде сети се от къде:)

 

Добре дошъл сред нас (крайно време беше!!!)

 

И да пееш ей!! Че тоя хубав нисък глас не бива да отива зян (е сега вече се сети, нали:cheers: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Боби :)

Как да не помня(всъщност е по-вероятно да не помня предвид количеството бира, с което ме наля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, не, само в беля не ме вкарвай, Сашко, съвсем доброволно си я пиеше бирата... ;) Имаш поздрави от Какичката (Снежната какичка ;) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.