Jump to content
Българският форум за музиканти

Blades Duel


Recommended Posts

престраших се на новите монитори. знам че е рано, но така ще мога да получа съвети и оценки за микса. композицията е адски проста. играл съм си с микса и той е това, което ще помоля да анализирате. как се пренася на вашите уредби и какво мислят притежателите на монитори. мп3-то реже, това всички го знаем така че :think: ама все пак чуйте го в мп3 вариант щото е приемливо малък

 

 

http://free.data.bg/shirpotreba/two%20blades.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм огромен разбирач май, ама да си кажа-пианото много ме радва,и звука на китарата ми допада, ама тоя фленджър...барабанките мисля, че им липсва динамика и мощност малко(е верно чилаутско е парчето...).Аве като цяло е ОК, ама малко дълбочина на звука липсва. Пак казвам, аз не съм от най-компетентните.Лично мнение.

 

Иначе знаеш- аз съм ти във фенклуба! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен ниските липсват ... като врътнах на амп-а бас-а и добре стана !

малко динамиката се губи като за тоя стил !

аз слушам на Pioneer CS7070.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо напраи си бе пич един account в datacom.bg, че да чуя и аз нещо най-сетне, а? Става мноо бързо и лесно. Че с датата напоследък хич се нямаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз го сравнявам със други дето имам същия стил .... в случая fronline assembly ... онова баса му удря ЯКО .... на твоето за да постигна тоя ефект трябва да дигам ниските от еквилайзера ...

защо просто не направиш същото като мен ..... пусни си някое парче готово вече .... и сравни на твойте монитори ! колко трябва да е :unsure:

според мен все още е твърде малко

ще стане работата ... парчето е яко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе Стивката Вай ма насочи насам, беше обадил нещо в Клавишните за тебе, та ако има нещо - на него се сърди.

За да избегнем всякаква заблуда относно звук - ти явно не слушаш линейно, без корекции - кел ти файда от мониторите тогаз.

Използваш явно некачествени звуци, които стоят тънки - тънки в целия пейзаж. Барабани - каса няма, снаре - някво странично, като че ли е кръпка. Басот го нема и него... GMidi пианце - скръб....

За пиесата като композиция - дълга.

 

Та рано е малко за похвали.

Ще ме прощаваш, ама си е тъй.

И Стивито също ше прощава.

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Пешо напраи си бе пич един account в datacom.bg, че да чуя и аз нещо най-сетне, а? Става мноо бързо и лесно. Че с датата напоследък хич се нямаме.

братко не моем да се разберем с тоя датаком ужас вече колко време все ме ебава :blink: и др искат и от чужбина мама му и прасе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиго пак съм преебаното камилче така и нищи твое още не съм заредил.Щотака ви се кучи Трипод-а при мен е Ок в БГ може да е зле нещо бандуиша с Ликос ама с Фри дата-та пък сме направо скарани тука <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мани братино едва мога да си отворя собствената директория да не говорим за други неща ебати нета ебати чудото <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.