Jump to content
Българският форум за музиканти

Да си взема ли този бас!


embrace today

Recommended Posts

зна4и предлагат ми бас Stage с формата на фендер прецижан бас, в много добро състояние .само това знам за баса. Аз свиря доста твърда музика.Този бас 6те ми вър6и ли работа? впро4ем баса ми го дават за 250 лева .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай повече инфо например с какви адаптери е аз лично тази марка не съм я чувал(да нямаш впредвид стаг?)

ти си преценяваш тези пари са много според мен за бас втора употреба (в случея )

най добре дай някоя снимка пробвай го виж удобен ли ти е и тн

Редактирано от badhabittt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако свириш твърда музика, зависи. Аз също свиря твърда музика и съм с басче с аткивна електроничка ;) Има много по-добри варианти за бас от Стаг, ако това имаш предвид, но все пак всичко опира до момента с паричките... Тук има доста добри басове, които са втора ръка, но просто трябва да си прецениш и да си харесаш. Всичко е и въпрос на вкус. Аз имах басче на Стаг, което не звучеше никак лошичко! Ставаше и за тежка музичка, но си исках нещо което да дава много мощ на звука. Затова, обиколи, изтествай, огледай, харесай и пак питай, ако не си сигурен!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непременно разгледай цените в интернет. Наистина май е скъпичко за втора употреба. Ако е този Stagg P300R той струва £84.99 . Така че огледай хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под "доста твърда музика". Много от съвременните твърди банди използват ниски настройки, за които ще ти е необходим 5 струнен бас. Ако не е така (и цената е добра, което не мога да коментирам) това ще е един приличен първи инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баса сега го видях .Стаг е японско производство, с формата на джаз бас . Доста 4ист звук вади.Запазен е и с куфар ми го дават.Хардкор/ дет не6то такова свирим 4е дали 6те става този бас за такава музика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минал е покрай японско производство,но ако е запазен - за тези пари и като първи инструмент става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо е Mephistofel може и да е японско производство..моят например е японски ама ама в българия не се внасят от японските бройки така че ако е купуван от тук бъди 90% сигурен че е китайски....

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok ama az pitam dali stava za po-tvyrda muzika da se sviri

Абе кви са тия тъпи въпроси :evil: " dali stava za po-tvyrda muzika da se sviri" всичко става с настройките на апаратурата ,или искаш да ти пише на баса ТОЗИ БАС Е САМО ЗА МЕТАЛ ??, и тук се пише на КИРИЛИЦА!!!!така че не се прави на най големия шеф! :unsure:

Редактирано от Self-Sacrifice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве много ясно че става за всичко вече зависи и до техника според мен

 

дали ще свириш слап пръстово или с перо.... от "Твърда музика не разбирам"

но според мен слапа не върви... аз свиря с кремона и не мога да се оплача така че успих !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.