Jump to content
Българският форум за музиканти

Цигулка


Recommended Posts

Интересуват ме контактите на майстори, които ремонтират и реставрират цигулки. Без значение в кой град, стига да са добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами човеко, в БГ скапаха една майсторска цигулка на леля ми... нямам им доверие вече! Предупреждавам те за братя Христодорови! Недей при тях! Инструмента стана наизползваем и непродаваем, което беше целта!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да идеш при Петър Цветанов - в София. От години ползвам неговите услуги за виолата, а сега и за басета ми. Коректен е и работи добре. Телефона му, ако се интересуваш, ще ти пратя на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

В Казанлък има един мн. опитен в сферата на китарната ( кухарки) изработка, познавам го лично!!! Мн. е свестен

Китарите му се оценяват на над 1000 лв., споменавал ми е че поправя и др инструменти, но не го питах!!!

Ако те интересува ...

Go to ЛС---->>>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си по-близо до Пловдив заповядай при мен да я видя .В много случаи стари цигулки с нищожна стойност не си заслужават инвестициите за ремонти.

Тел. 032 627268 ,0898343582 www.get-violin.com

Степан

 

Викторе,

не всички колеги в БГ са самозванци и мошеници. Съжалявам ,че така са постъпили някои хора с инструмента на леля ти .

Редактирано от bluesman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, не съм го казал обобщаващо! Твоите мнения винаги ги чета много внимателно и дотук съм с убеждението, че може да ти се има доверие :) Просто Флиск попита в момент, в който на мен ми изплува само негативното, което се е случило. Жалко за цигулката, но дано неговата бъде оправена. Темата е много стара доколкото си спомням :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознавал съм се с този майстор на цигулки - Владо Тилев:

http://www.geocities.com/vlado_tilev/index.html

 

 

Познавам Владо Тилев от три години и мога да кажа че е добър в реставрациите . Освен това е на много добро световно ниво като майстор на лъкове за щрайхови инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.