Jump to content
Българският форум за музиканти

Escape Pod Party - Hubble, Talk to Me!

shompul
 Share

Recommended Posts

a3448400630_10.jpg

"Hubble, Talk to Me!" е дебютното ЕР на Escape Pod Party, което  може да бъде слушано и свалено безплатно от http://escapepodparty.bandcamp.com/

За повече информация около проекта следете https://www.facebook.com/EscapePodParty

Приятно слушане!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By ddonev
      Здравейте, 
      От известно време се занимаваме с авторски парчета и правим концерти,  които представляват акустични вечери в повечето случаи. Търсим си фронтдама, която има желание да пее парчетата, които след по-малко от година, надяваме се, ще пуснем по радиата в България (за да спечелят класациите). Не сме ангажиращи от гледна точка на репетиции, студенти сме и гледаме да е удобно на всеки член на бандата.
      Авторските песни са ни само на български език, както и свирим парчета на известни български банди (главно P.I.F, D2). При интерес, моля, коментирайте тук или ни пишете във форума.
      Благодарим!
    • By e-dinko
      Здравейте!
      Оглеждам се за хора, които предпочитат да правят автрски неща, пишат лирика (на мен също ми се случва) и имат желание да се веселят в приятелска атмосфера.
      Повлиян съм предимно от алтърнатив, пънк и уейв банди,  но стилово предпочитам да оставя нещата отворени. Все пак изключвам метъл разновидностите.
      Имам известен опит в свиренето с групи, както и акутстични изяви. 
      На 34 години съм,  има къде и на какво да репетирам.
      Можете да пишете тук или във фб: Dinko Dinev

• By pepislang
      Ако слушате музика в Spotify, има нещо малко,което може да направите, а то ще бъде много за мен: просто натиснете бутона FOLLOW след като отворите линка долу!
      Когато достигна 250 followers,Spotify ще верефицира моя акаунт там, което пък ще отключи някои хубави възможности за моята музика а също така ще можете да сте в течение когато пускам нови песни, албуми или плейлисти.
      Ако имате секунда,моля ви кликнете "FOLLOW" след като отворите линка към сайта ми по-долу. Това наистина ще е от полза за мен а аз ще ви се отблагодаря с хубава музика и голямо БЛАГОДАРЯ!!!

http://www.peterglavanov.com/followpeter
    • By Raphy
      Здравейте,
      От около пет месеца се уча да свиря на китара чрез интернет и използвам доста евтина, а именно Ibanez V50NJP-NT. Та проблемът при мен е, че на места колкото и близо да съм до прагчето се чува бучене (buzz), супер неприятно. Почетох малко и разбрах, че проблемът ми е това, че или струните са много високи, или тръсрод-ът е зле настроен. Четох как стават нещата, но ме е страх да не направя нещо, което не искам, ако ме разбирате  , и после да не свири въобще. Искам да попитам хората от Бургас, знаете ли къде могат да ми направят сет-ъп и на каква цена.
      Благодаря за отделеното внимание
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.