Jump to content
Българският форум за музиканти

Joey Jordison Vs. Lars Ulrich


Кой е по-по най?  

7 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Гласувах за Joey за мен той е по-добър НО истината за мен е Ларс колкото и да го хранят той е направил много за метъла и се връзва страхотно с музиката на Metallica. Гледал съм соло на Joey и е направо ми скри топката със скорост. Да ама то не може само със скорост. Според мен музиката на Slipknot е каша. Едно от малкото сола на Ларс който сам гледал беше доста слабо но му свалям шапка че е направил нещо.

 

Тва ми е първото мнение тук така че 4акам да ме нахраните за всичко :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ето-

 

The glam metal/horror punk band became very popular (in the United Kingdom and China in particular) before the group went on hiatus in order for Jordison to return to Slipknot. Jordison still plays with members of both Murderdolls and Slipknot.

In the summer of 2004 at Download Festival, Lars Ulrich of headliners Metallica became ill, and was unable to perform with the band. Jordison and Dave Lombardo stepped up and filled in for Ulrich. Joey played most of the set with Metallica. In December of 2004 Joey filled in for drummer Frost of Norwegian black metal band Satyricon for the band's tour of the United States after Frost was unable to get into the country.

 

малко сьм слушал Спилнот ,а Мардьрдолс -вьобще не

 

за Ломбардо и за Ларс -мнението ми е на 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кой е този Joey?

Tony-виж темата барабанисти-биографии горе! там има инфо.за Joey!!!

Аз видях темата ама кой е все пак?

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма особен,даже никакъв,смисъл от подобни теми. Кой е по-по-най?!

 

Какво ще стане ако на всеки му скимне да си пуска подобни теми за своите любимци и антилюбимци?

 

Темата се затваря.

 

@Flaw,добре дошъл в този форум. :cheers: Ще те помоля да разгледаш правилата,да се ориентираш в обстановката и тогава да пускаш теми.Приятно изкарване тук. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.