Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся палки за барабани по поръчка


Recommended Posts

Аз имам само 1 комплект палки - неизползвани. Имам и чичо който е стругар :icon_shithappens: . Той ми ги прави каквито му кажа. После само ги лакирам с НИТРОЦЕЛУЛОЗЕН лак (много е важно, защото става едно дебело покрити е, като стъклени са) може и с обикновен но се изяждат по-бързо.

 

Тъй че намираш си един стругар и готово. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и чичо който е стругар

 

Тъй че намираш си един стругар и готово. ;)

:):D Мдам сега ти трябва и леяр да ти лей чинели,ковач,кофражист и тн :)

 

То ако ставаше така никои нямаша да произвежда барабани и палки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и чичо който е стругар

 

Тъй че намираш си един стругар и готово. :hysterical:

:):hysterical: Мдам сега ти трябва и леяр да ти лей чинели,ковач,кофражист и тн :greenball:

 

То ако ставаше така никои нямаша да произвежда барабани и палки.

 

Ми ако познаваш някой може ли да ме свържеш :)

 

А за палките собствено производство - добри са. Утре ако имам време, ще постна ена снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

марката Валето е супер куха.не си зимаи нищо на тях.по дефектни палки не съм видел през живота си!зимаи Vic Firth или Nova.малко по скъпички са но тва да нете тревожи. :greenball:

 

Scott Culumbus ако пуснеш и мустака може и да замязаш на него амаааааааа в някои друг животец.и тва тва да се правиш на някои като гледам е малко SHIT.стегни се

Редактирано от NeonGod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

марката Валето е супер куха.не си зимаи нищо на тях.по дефектни палки не съм видел през живота си!зимаи Vic Firth или Nova.малко по скъпички са но тва да нете тревожи. :thumbdown:

 

Scott Culumbus ако пуснеш и мустака може и да замязаш на него амаааааааа в някои друг животец.и тва тва да се правиш на някои като гледам е малко SHIT.стегни се

 

Прочети ми ника до край :thumbdown: . Хесъм се написал Scot Culumbus, a Scot Culumbus #1 демек Скот кълумбус е номер 1. Има разлика нали.

 

На нокого неща да мязам особено пъ на него( не ми харесва прическата му) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да ми каже как да постна снимка от компа щото обещах пък не знам как. :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://s237.photobucket.com/albums/ff20/ma...=Picture001.jpg

 

Ей тва са. Снимката не е от най-добрите, но не съм фотограф все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://s237.photobucket.com/albums/ff20/ma...=Picture001.jpg

 

Ей тва са. Снимката не е от най-добрите, но не съм фотограф все пак.

 

Изглеждат или адски дълги или прекалено тънки! Чудя се на тежест дали се доближават?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://s237.photobucket.com/albums/ff20/ma...=Picture001.jpg

 

Ей тва са. Снимката не е от най-добрите, но не съм фотограф все пак.

 

Изглеждат или адски дълги или прекалено тънки! Чудя се на тежест дали се доближават?!

 

Ами тези са докарани на дължина но са по-тънки, не са най-тънките бъзможни, но са тънки - 41см дълги и 1.1см в диаметър.

Инъче и тежки ползвам, но мноо не ми допадат. С тънките си чувствам ръцете по-пъргави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.