Jump to content
Българският форум за музиканти

Форум "Музикални Услуги"


Да правим ли такъв?  

50 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ако приемате и моето скромно мнение- не правете. В крайна сметка, ако човек следи общите простраства (имам предвид извън разделите китара,вокали и прочие) ще види ако има нещо ново. Подчастите и без това са прекалено много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понятно е тези, които не предлагат музикални услуги, да са против. :(

 

Щом може да има говорилня, ;) що пък да няма музикални услуги ?

Пък и едва ли ще е толкова трудно да се направи. ;)

 

На мен лично не ми е някакъв зор, ама все пак има достатъчно желаещи вече, та ....

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам като гледам анкетата вече ясно показва. Просто трябва някой от шефовете да намери малко време. Иначе хич не е трудно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемате и моето скромно мнение- не правете. В крайна сметка, ако човек следи общите простраства (имам предвид извън разделите китара,вокали и прочие) ще види ако има нещо ново. Подчастите и без това са прекалено много.

тва пак ще го кажа - дори и 10 обяви само да има там, номера е, че след 2 месеца ще ти се наложи да запишеш нещо в студио и вместо да звъниш на всичките си колеги музиканти да ги разпитваш къде как е в момента просто влизаш и хоп - чисто и ясно си пише -студио Х записи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам-Продавам-Предлагам е добре. Пък който иска да прави друг форум или подраздел нека прави. Може и по-добре да е незнам. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам следното предложение. Пишете за сега обявите си в Купувам - Продавам - Предлагам а като направим новия форум ще ги преместим там.

По този начин ще може да се види колко обяви реално ще поеме новия форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аде бе правете форума, да го полеем :headbang: ! Чудя се как да продам два микрофона на същата цена дето ги купих?! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв раздел ще има на сайта, който е в процес на разработка.

 

Night^child ми ти си пускаш обявата в Купувам-Продавам бе ;) Кво те бърка раздел услуги :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.