Jump to content
Българският форум за музиканти

Кво друго ше се презентира


Caruso

Recommended Posts

Аре са понеже имаше мнения кви са тея Бийтълс, е що точно тва дайте идея за друго парче да се пее.

Нещо Бон Джоуви зачекнаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аре са понеже имаше мнения кви са тея Бийтълс, е що точно тва дайте идея за друго парче да се пее.

Нещо Бон Джоуви зачекнаха :)

Защо не нещо българско популярно - киара авеню,... класиките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Значи ще трябва да е нещо от We Are Motorhead, Hammered, Inferno или Kiss Of Death :)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз преди време предложиш една доста хубава песен, но не срещнах особен ентусиазъм, при все че казах и че ще направя бек трак за песента, хората тук нямат или умения или желание да пеят актуални неща

 

инъче имам бекинг трак на VERMILION но тая песен съм сигурен че никой няма да се наеме да я пее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам този път всеки да презентира някое парче по избор, като пак е само акустична китара + вокали. Така всеки ще може да си подбере нещо, което го кефи и му е удобно за пеене и резултатите определено ще са по-добри !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо за да не стане баснята "орел, рак и щука" всеки не презентира това което му е най-на душа? Така ще се покажат най-добрите страни на всеки, където е най-силен. Ще ги сложите в лейбъл "Прецентации"и напред. Защото няма как Ronia да направи Ace of Spades, а и няма как LOE или RockoBG да направи нещо на Роксет например(женските вокали нарютлих):D...

 

А и някой сещал ли се е за нещо етно - и не говоря за чалга, а народно - българско, индианско, шотландко(нещо стил Lord of the Dance), източно(вторите вокали на Desert Rose на Стинг), скандинавско, или каквото и да е с (foreign)native land мотив(подбудено от това, че се поаквам :) от кеф сега на Betray My Secrets - Shamanic Dream)?

 

едит:@Angermeans - Пу маа му стара как ме изпревари! :):)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам този път всеки да презентира някое парче по избор, като пак е само акустична китара + вокали. Така всеки ще може да си подбере нещо, което го кефи и му е удобно за пеене и резултатите определено ще са по-добри !

дано феновете на екстремния норвежки блек не преглеждат тая секция от форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че все пак трябва да се цепнат презентиранията на БГ и чужди. Иначе идеята за българско парче най ми допада. Имаме си доста яки класики, които всички обичаме. В момента се сещам за "Най-щастливия ден". Има закачка и ще е забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как LOE или RockoBG да направи нещо на Роксет

Що да няма? Собствен прочит, италиански неореализъм. ;)

Не ми стигат познанията да го вкарам тоя Йестъдей у блуса иначе и там щях да се изакам, ама за дъ лук съм навит ама ше пея само женските вокали :P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.