Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем със Behringer HA400 ?


RapaNizze`

Recommended Posts

Здравейте , наскоро реших да си закупя тази малка "джаджа" тъй като ми се вижда добра алтернатива за включване на повече слушалки. Онзи ден ми го доставиха и днес реших да го изпробвам за пръв път. И така идеята ми беше да го свържа към външната ми USB аудио карта посредствум кабел голям жак към голям жак (PLANET WAVES PW-CGT-10), обаче изникна един проблем. Всеки канал работи нали , чува се през слушалките но проблема е че само през единия канал (тоест чува се само от лявата страна на слушалките). Свързах го директно към компютъра и същия проблем.  :unsure: Някой знае ли на какво може да се дължи това и къде точно е проблема, кабела ли нещо не е в ред, тази машинка ли нещо не работи както трябва, аз ли греша някъде, ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакво мнение на хора които са го използвали, понеже до сега не съм ползвал такъв вид слушалков предусилвател . ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами купил  си моно кабел, а очакваш стерео звук - няма как. Каква ти е точно звуковата карта.? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии верно бе, лелее как изобщо не съм го забелязъл това . Верно , че кабелът е моно.  :slap: То аз преди малко го пробвах от камбанки към жак и нямаше никакъв проблем , явно вече каква грешка съм допуснал. Благодаря ти много за коментара! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери кабела,както и жаковете,които трябва да са стерео.

Ползвам въпросния ''Behringer HA400'' взимам сигнала от миксер/от слушалката/със стерео кабел от двете страни естествено стерео жакове,сигнала от компа е в миксера,Устройството работи нормално.и то на различни по вид и омаж слушалки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.