Jump to content
Българският форум за музиканти

О'шипка


Achiles

Recommended Posts

Що се отнася до "зомбитата" - лично според мен във Фенс се събират не по-жалки индивиди, пък и там рядко можеш да чуеш друго освен кавър банди.

Май не си идвал четвъртък вечер във Фенс,щом говориш така.(хехе какво самочувствие извадих).Абе трябва ни клубче и може би след 1 януари евро съюза може и да спонсорира,стига да има кой да направи проект.Така че да умаем няколко немско-белгийски чичковци. :singer:

П.П.Много шит за Шипка.А това че не се свири сега там ще доведе до бум във Фенс,което ме навежда на мисълта,че Геша ще му станат прекалено много желаещите да свирят в клуба.:happy:Което значи,че още по-рядко ще се свири там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Последна информация - Шипката ще си бачка, но повече метъл групи там няма да свирят. От една страна добре разбирам защо се е стигнало до точно такова решение, от друга е кофти... Снощи там са свирили Анимационерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек в О!Шипка вече ще се свири само комерс, а?! :think: И няма да има повече метъл?! :happy: Ебаси дискриминацията! До сега тоя клуб ми беше любим именно защото имаше изява за всякакви стилове... а сега явно повече няма да стъпя там. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поправка само:

щом не е метъл, не значи, че е комерс

и щом е жица, не значи, че не е комерс

 

... щото си има и хубав поп :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поправка само:

щом не е метъл, не значи, че е комерс и щом е жица, не значи, че не е комерс

... щото си има и хубав поп 

Именно! ;) Ама иди го кажи това на собствениците - явно те точно така разсъждават - щом няма да се свири повече метъл, значи клуба ще се посещава от по-голяма публика (и "по-качествена", сигурен съм че и това сериозно си го мислят)!

Следователно според тях в О!Шипка вече ще се свири само комерсиална музика за да се привличат повече хора и няма да се допускат метъл групи за да не става въргал и да не се мъкнат неспретнати, съмнителни типове с тениски на групи дето не можеш да им разчетеш имената! B) Ето тва имах предвид, т.е. според собствениците на О!Шипка ще е така! Което за мен си е дискриминация! И не трябва вече да се нарича "Сцена за авторска музика" а примерно "Сцена за подбрана музика".

А иначе много ясно, че не всичко което не се определя като метъл е комерсиално, както и не всичко що е метъл е ъндърграунд (под земята демек :D )! :D

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно е да разсъждаваш толкова икономически грешно.

 

с малки изключения Шипка се пълнеше от метълите и кораджиите :read:

 

и те пиеха:ph34r:B)ма яко:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В крайна сметка реши ли се съдбата на О'Шипка,и какво точно се случи през тези почти два месеца насам.Питам защото не съм от София, ами е интересно да разбера какво става?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,тва е лошо :D Ходил съм няколко пъти само,но винаги беше яко там,дори и когато нямаше група за вечерта.Кофти тръпка :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто сцената не беше за такава музика. Не мога да си представя да си кача на сцената синт за 4000 и да знам че може да полети някой който ми се кефи на музиката и да го направи на скрап за 5 стинки. Тряя да има и каде да се ръгме човек и евентуално ако тръгне да ти изпада далака да минеш встрани, да го наместиш на спокойствие и да си влезеш кадето трябва пак на място. Сауда добър, а всичко останало... има търсене, ще има и каде след време. Ако нещо остане без хич, то ще се намери нещо. Просто ще бъде направено като хората. Ако някой е на мнение че zomby on the outside е по кофти от zomby on the outside да е жив и здрав. Не че имам нещо против, пълно е със страхотно музиканти които правят стойностна лека музика, просто в България малко хора оценяват истинската музика... Важното е да си секси в градския транспорт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

:P аз само едно не разбрах

знам какво се случва с О!Шипка

познавам и Криндо, който приветствах, когато зае длъжността си в клуба

видях и част от нещата, коиго са видими за всеки заинтересован, които направи

прочетох и цялата ви тема...

не разбирам от къде сте сигурни, че вече ще се свири само комерс там?

от къде знаете, че няма да се свири кор, метъл, индърстриъл?

къде го пиши - поредния слух нали

 

п.п. за протокола- не съм някакъв новопоявил се защитник на бял кон на Криндо

 

приятна неделя, момчета! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.