Jump to content
Българският форум за музиканти

ето ме и мене ;)


morticia

Recommended Posts

1)nickname:morticia

2)Възраст:16

3)Образование:еми сега съм 10ти клас ... у4а туризъм,ама се подготвям консервата (4ул ме господ и дано ме приемат)

4)Вашият инструмент/и:пиано ..... и пея

5)Предпочитан музикален стил:Heavy/Power metal , Alternative rock и мелоди4ен death metal

6)Вашият вдъхновител:абе аз си се вдахновявам сама (въпреки 4е секи път ме удря на смърт :greenangel: )

7)Досегашни (не)реализирани проекти:не мога да се похваля с не6то реализирано

8)Странични интереси:състезателка съм по фигурно пързаляне

9)В кратце(или с две думи за вас самите):сериозен 4овек съм и SUPER много мразя некоректността

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе 'що 'си4ки ме поздравявате се едно съм във форума от 2 дена .... да ви открехна 4е съм от отдавна а 4ак сега реших да ви се представя .... всяко нещо с времето си .... :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе 'що 'си4ки ме поздравявате се едно съм във форума от 2 дена .... да ви открехна 4е съм от отдавна а 4ак сега реших да ви се представя .... всяко нещо с времето си .... :hello:

аь секо нещо с времето си

ще чакам да пораснеш

и те зимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не мога да вдена на кде биеш ? .... кви планове ?  :think:

3)Образование:еми сега съм 10ти клас ... у4а туризъм,ама се подготвям консервата (4ул ме господ и дано ме приемат)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Колежката Мортиша!

Здравей, сладурке, така да се каже "официално"!!! :D;)

 

Внимавайте, не дразнете Мортиша, че "я избива на смърт" (демек лошо ви се пише :green: ) :P:P:P

Шегувам се, колежката наистина е сериозен музикант - страхотна е и на пиано и на... трезво? не, исках да кажа на микрофон ;)

 

Айде, приятно и полезно дозапознаване с останалите :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахой, колежке :hello: .... абе аз от скоро наистина съм много добре на трезво :D ... хаха 'неска разпявах Елхи4ка :P ... ти усля ли да се види6 с нашата у4ителка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.