Jump to content
Българският форум за музиканти

Creative Audigy 4 Soft


jabatajabata

Recommended Posts

http://www.station-drivers.com/

Много ценен сайт за драйвери за всичко! Аз за моето Аудиджи само оттам дърпам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря - ще видя какво има - маи не е много пълно...ще пробвам това онова... но все пак считайте темата за активна ... иска ми се да инсталирам "от раз" затова ако някои все пак има или може да направи ISO... на оригиналния CD...

 

Между другото има някакъв модифициран ISO за AUDIGY 4 но е само за карти различни от 4творката - за да стане 4ка и не разпознава ОРИГИНАЛНАТА 4 ка !!!! по време на инсталацията !!!!

Редактирано от jabatajabata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Афе не ти трябват никакви исо-та нито нищо, изтегли си драйвера от сайта на креатив и друго не ти трябва. Другите неща на диска са пълни глупости. Проверявал съм ги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOE - вероятно защото си посочил "китара" като инструмент затова си незапознат с темата за останалия софт на "БЛАСТЕРА"... аз работя с бластери от 1997 и имам от SB AWE32, AWE64, Live!, Live5.1, Audigy2ZS NB, и за първи път реших да спестя пари и взех ОЕМ карта...и няма софт като хората - драйверите ги имам..другото нямам....

 

Моля когато някой няма какво да прави да не си губи времето, ако не помага по темата. Както видях темата е прочетена над 20 пъти и само някой дето се има за знаещ се е опитал да помогне. LOE - аз не ти искам мнението дали ми трябва софта или не. Аз питам дали някой го има за да го даде. Дали трябва си е лична работа на потребителя. Благодаря за отделеното време все пак. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе приятелю, я се осъзнай малко и успокой топката!

 

"LOE - вероятно защото си посочил "китара" като инструмент затова си незапознат с темата за останалия софт на "БЛАСТЕРА"

 

Какво китаристите не разбираме от "БЛАСТЕРИ" :godbless: ли?

 

Виж в муле по специално в The Virgin P*rate, има поне 3 releasе-а... :godbless:

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOE - вероятно защото си посочил "китара" като инструмент затова си незапознат с темата за останалия софт на "БЛАСТЕРА"... аз работя с бластери от 1997 и имам от SB AWE32, AWE64, Live!, Live5.1, Audigy2ZS NB, и за първи път реших да спестя пари и взех ОЕМ карта...и няма софт като хората - драйверите ги имам..другото нямам....

 

Моля когато някой няма какво да прави да не си губи времето, ако не помага по темата. Както видях темата е прочетена над 20 пъти и само някой дето се има за знаещ се е опитал да помогне. LOE - аз не ти искам мнението дали ми трябва софта или не. Аз питам дали някой го има за да го даде. Дали трябва си е лична работа на потребителя. Благодаря за отделеното време все пак. :godbless:

пич занимавам се с "бластери" от 94 година, от 98 със звукозапис

 

освен това имам оригинален диск от аудижи 4 и можеше да ти правя исо-то ако толкова ти трябва, въпреки че е пълно с боклуци които не вършат никаква работа, но с тва отношение няма да стигнеш далече

 

аман от ламери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички - едни поляци свършиха работата... имам си исо (немодифицирано) вече, ако някой го иска да пише

 

между другото в случай че някой се пита дали се получава както трябва - в момента съм подкарал LIVE 5.1 и AUDIGY 4 на едно РС и работят идеално

 

А софта ми трябваше защото без него MIDI порта на LIVE-а се омаза, и няма как да пуснеш Clean up и Time scaling без него...макар че има и други инструменти за това но понякога е по удобно...

 

Ако съм бил по-рязък съжалявам.

Нямам време за игрички. Ако някой иска да помага нека помага.

Форумите са за да се учим един от друг, а не да се надскачаме.

 

цитат за LOE:

Материал из Википедии — свободной энциклопедии:

Ламер (от англ. lamer) — жаргонное или сленговое прозвище человека, полностью некомпетентентного в той или иной области, но твёрдо уверенного в обратном.

 

Успех.

Редактирано от jabatajabata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламер (от англ. lamer) — жаргонное или сленговое прозвище человека, полностью некомпетентентного в той или иной области, но твёрдо уверенного в обратном.

Ха-ха-ха-ха!!! :green:

Много яко!!! Хайде успех с МОД-ването! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво имате предвид пред МОД но Исо-то което е заляло нета е едно модифицирано и не става с него, защото търси карти които да приеме за 4 ки но не открива самата 4-ка.

 

Става дума за оригиналното немодифицирано исо. Бая трудно го открих - може и да не ме бива в търсенето, но по принцип знаете че ако нещо не ви излезе в гоогле до 10 страница ...умряла работа...

 

По проблема има даже тема във форума на криейтив... както и да е ...

 

лека работа

------

П.С. преди ден два писах на съпорта на криейтив защо няма пакет със софт а само драйвери и ъпдейти на софт - ще публикувам отговора когато получа такъв както обеща робота.

 

Смешка: :lol:

Преди година и половина ги питах защо AUDIGY 2 ZS NB (PCMCI) забавя звука при Soudfonts когато ги свириш по лесния начин - със заредена банка в паметта, а не през хост с някакъв емулатор....от съпорта се бъгнаха и след обстойни мейли и прехвърляне на инфо по нета обявиха производителя на PCMCI шината на Фуджитсу-Сименса ми за виновен... даже май публикуваха официално нещо по въпроса но не си спомням дали го имаше и преди моя въпрос и само допълниха списъка или се сетиха че са забравили целия списък.

 

http://dmzweb3.europe.creative.com/SRVS/CG...e.creative.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето обещания отговор получен туку що - написан малко като за дебили, но явно правилен и изискан.

 

Dear (Името е зтрито)

 

Thanks for contacting Creative Technical Support.

 

Since you mentioned the soundcard is an OEM product, it would be a

soundcard that we would not able to support.

 

OEM products are often specifically customized for the PC manufacturer

who ships them, and therefore the PC manufacturer is the primary source

for support and warranty requests regarding the OEM product.

 

I would advise that you go back to manufacturer since you have bought

your computer from them as they may have done some relative changes to

the settings and configurations that we may not know and they have

would

have the best knowledge and expertise of how to solve and fix your

problem since they fitted your PC.

 

Please retain all the previous correspondence when replying to this

email.

Best Regards

Jason

Creative Customer Support Services

Creative Labs Europe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.