Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой внася Seymour Duncan в Bg?


Bay Van

Recommended Posts

Искам да си взема адаптер Seymour Duncan знаете ли кой ги внася в България и дали изобщо се внасят. За DiMarzio знам че ги внасят xxxx.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ги внася. Знам кой внася ЕМГ - питай АХЕ!

А за Дънканите - много скъпо идва да се поръчват от чужбина, но все пак питай в Джаза - там поръчваха по едно време. Освен това кайи кой модел търсиш, аз познавам човек, дето има няколко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райзинг не внасят ли и Дънканите?

 

Ако не - аз май че мога да намеря. А ако не държиш твърдо на Дънкан, EMG мисля ще ти излезе по евтино.

 

Успех :guitar: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ги внася. Знам кой внася ЕМГ - питай АХЕ!

А за Дънканите - много скъпо идва да се поръчват от чужбина, но все пак питай в Джаза - там поръчваха по едно време. Освен това кайи кой модел търсиш, аз познавам човек, дето има няколко....

не е вярно! аз си внесох 1 SD Cool Rails от английско и пича ми го шипна на занижена стойност и разминах и митниците :-D

бту от същото место ми е селесчъна и да ви кажа няма магазин в БГ, дето да ви даде по-ниска цена за тия работи от електрохил лондон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема значение, намерих го:

http://www.electrohill.co.uk/ - май е тва.

 

 

п.с. Абе що не мога да си редактирам поста само 10 минути след като съм го постнал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема значение, намерих го:

http://www.electrohill.co.uk/ - май е тва.

 

 

п.с. Абе що не мога да си редактирам поста само 10 минути след като съм го постнал?

тва е

пиши им една поща, пичове са и много разбрани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Абе що не мога да си редактирам поста само 10 минути след като съм го постнал?

 

Ми имаше някои хора дето имаха навик да си променят мненията тотално след време :lol: Та решихме да поограничим опцията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Абе що не мога да си редактирам поста само 10 минути след като съм го постнал?

 

Ми имаше някои хора дето имаха навик да си променят мненията тотално след време :lol: Та решихме да поограничим опцията :beer:

Разбрах, чадо, вече. От висшата инстанция ....:D Благодаря все пак че осветли и публиката :) :) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си взема адаптер Seymour Duncan знаете ли кой ги внася в България и дали изобщо се внасят. За DiMarzio знам че ги внасят xxxx.

Благодаря предварително.

Някой може ли да ми каже адреса на xxxx в София? Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

xxxx внасят всичко от каталога на DiMarzio и Seymour Duncan на цени между 140 и 160 лв. Струва се, стига да знаеш какво искаш. Защото иначе можеш да се загубиш :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече за поръчки на адаптери Seymour Duncan може да се обръщате и към нашия обичан модератор AXE , както сторих аз :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си взема адаптер Seymour Duncan знаете ли кой ги внася в България и дали изобщо се внасят. За DiMarzio знам че ги внасят xxxx.

Благодаря предварително.

az moga da ti kaja kade ima S D,novi i na staro,okolo 15 sa :D v Sf. i az nesum predpolagal 4e ima ,ama e taka:) 0887727778,obadi mi se da ti obiasnia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.