Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео от последния гиг!


Recommended Posts

Айдеее, нема, нема и Владо пак разцепи! Браво, много добро! :greenball::metalist:;)

 

Айде и тук да питам да съм сигурен, че поне един го е видял: Кога ще спретнете с Кольо К един виртуален джем?

Редактирано от Dushmanina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее, нема, нема и Владо пак разцепи! Браво, много добро! :metalist:;);)

 

Айде и тук да питам да съм сигурен, че поне един го е видял: Кога ще спретнете с Кольо К един виртуален джем?

Душманино,блгодаря ти отново!С удоволствие бих поджемил с Кольо и още мнооого други хора от форума,но на живо!Тея виртуалните неща са малко като виртуалния секс-"мижи да те лажем" :blink:

 

Владо

 

П.С. Сега като се замисля не знам дали съм дорасъл за една сцена с Кольо :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за хубавите думи.Бих се радвал ако можехме да поджемим на живо,но ще е доста трудно. Съдейки от записите ти,харесваш неща,които и аз харесвам.

 

Мисля че бихме могли да използваме някой Playalong тип блузи или фънки и да

врътнем по някой хорус.И ако се присъдинят и други хора би било хубаво.Не става въпрос за професионален запис ,така че всеки би могъл да запише нещичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам разни Aebersold PLay-Along неща,доста от тях всъщност,тъй че и аз ще се опитам да намеря нещо.Тъпото е ,че саунд картата ми(прехвалената Е-МУ 1820м) сдаде багажа :rolleyes: ,но ще го измислим и естествено че всеки ще може да се включи!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам разни Aebersold PLay-Along неща,доста от тях всъщност,тъй че и аз ще се опитам да намеря нещо.Тъпото е ,че саунд картата ми(прехвалената Е-МУ 1820м) сдаде багажа :greenangel: ,но ще го измислим и естествено че всеки ще може да се включи!

 

 

Владо

Добре тогава,аз ще изчакам да намериш нещо подходящо и тогава ще видим какво ще правим.Във всеки случай съм сигурен че ще бъде забавно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро,много импровизация,направо се изкефих. :godbless:  :godbless:

Мерси,Гео,друже!Жив да си :hello: !

Басиста кво правиии  лудница лудница

Басистът е леко луд,наситина!Благодаря ти!

Добре тогава,аз ще изчакам да намериш нещо подходящо и тогава ще видим какво ще правим.Във всеки случай съм сигурен че ще бъде забавно

Кольо,няма проблеми имам аз разни по-фънки плей-алонгчета-Брекър Брадърс и тем подобни,чекай само да оправя проблема със саунд картата,че ми изяде главата :wall:

хехе, много е готино ... отново. Браво Владо...

 

... смятай спрях си Mezzo-то , за да ви гледам 

Благодаря ти за отделеното време,но няма нужда да спираш телевизора,видеото е на ЮТюб.ком тъйче никъде няма да избяга.

 

 

Наздрве на всичките :godbless: ,

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мога да си го пускам колкото си искам :metalist:

Ако толкова им се кефиш,кажи и ще ги кача на уебсайта да си ги дръпнеш.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.