Jump to content
Българският форум за музиканти

"Ожених" два баса


Geo

Recommended Posts

Струва ми се, че няма какво да кажеш...

И мен ми се струва същото, ама се обаждаш... :)

 

Кефи ме, Гео! Като го слушах няколко пъти и после ми хрумна една идейка и аз да запиша нещо с два баса. Ама надали ще се осмеля... :rolleyes:

Кийп он дабъл басинг!!! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че няма какво да кажеш :) , нито пък виждам какво показваш, освен техника и ефекти - с две думи - кухо е.

 

П.П.:

Моля уважаемите съфорумници да не напълнят сега темата с боклук (оффтопик, траш, треш, СПАМ, ШИТ...) от рода на "ми ти като знаеш/можеш, защо не разкажеш/покажеш", а да коментират мнението, ако смятат да му отговарят!

 

П.П.П.:

Бе ти май си слезнал долу на кръстопътя и си чукнал една сделчица с дявола като бат Робърт Джонсън
:):):):no: *ПЛЯС, НАПЛЯС*

Колега,

Токата е напълно прав,както и ти.Не търся да показвам нещо.Просто споделям с вас моментно настроение.Разбираш ли?Не съм про музикант.Дрънкам си за кеф. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ама как ми се накарахте, че и наплюхте - не съм видял правило, в което да пише, че ако не харесваш нещо, не трябва да отговаряш!

Не виждам и мъртви тук (освен господин Джонсън), което означава, че правилото "или добро или нищо", не важи. Не видях и нужда от поощряване, та си го казах както ми дойде - и какъв е проблемът?

Не съм се и карал, че да получавам и оправдание от автора - ама моля ви се, по-свободно и спокойно го раздавайте!

 

П.П.:

Жалко е, че трябва да се оправдам за мнение, което не съвпада с вашите и да получавам забележки от вида на

Пич, чуи се какво говориш........................... :blink: помисли си дали друг път дали ще вземаш отношение :blink:  :blink:  :blink:   сиа Ще кажеш кои е пък тоя шибан ТОКАТА .......  че Ше ми гоВори така ........ :twisted: f........оf   пич :evil:

Първо, въобще не ме интересува кой си, за взимането на отношение прочети по-горе, а за това

f........оf   пич :evil:
ще ми се извиниш като се запознаем

 

 

Айде живи и здрави, бог да ви благослови, Иисус да е с вас и господ да не ви забравя!

 

:godbless::godbless::godbless::godbless:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти поясня,щом не си наясно,че ТОКАТА е един от най-добрите музиканти не само в този форум,а и в Бг.Той е признат и нещата му са на световно ниво.Ние трябва да се учим от такива музиканти като него.Щом си в този форум е добре да се ориентираш кой кой е. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е задължен да харесва или не харесва дадено "нещо".Всичко последвало зависи от начина на изразяване на коментара от коментиращия - дръжте се подобаващо,моля ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... абе написах некви неща, ама беха се глупости.

 

Гео, все така виртуални френде, раздавай го "кухо" :godbless:

 

иначе съфорумецът може да пусне нещо негово, с радост ще го изслушаме :)

 

ноу хард фийлингс

 

бтв какъв е чейна :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че само в Българския форум има разправии ...мине не замине...

Нема да се оправим тва е...

 

Ако имаше малко уважение към "личността "на този "ГЕО" щеше да си замълчиш най малко...явно човека не го е постнал NE да иска съвети как да свири..а да сподели

нещо със сродни хора в интернет тъй като в реалния свят може да няма с кой...

 

Вместо да се помага ...някой гледа да секне мерака на друг!

Евала! :godbless:

 

 

Бог с вас!

:guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ама как ми се накарахте, че и наплюхте - не съм видял правило, в което да пише, че ако не харесваш нещо, не трябва да отговаряш!

Именно де.Хората не харесват твоето мение и отговарят. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.