Jump to content
Българският форум за музиканти

Vst Plugins


olygofren

Recommended Posts

Извинявай, ама в тая област никой от нас не може да се мери с NI и Waves. По-добре нещо необичайно и неизследвано. И все пак не безобразно нечовешки трудно.

може може...ако се подценяваш,,,по добре не прави нищо:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега.

 

Не се подценявам, но само си представи какво представлява процеса на моделиране на преамп, дист, колона и микрофон. Само със суперпро GUI няма да стане. :) Това си е сериозна наука. Като се сетя нещо, което ми се струва подходящо, ще кажа.

 

Мислете и вие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега.

 

Не се подценявам, но само си представи какво представлява процеса на моделиране на преамп, дист, колона и микрофон. Само със суперпро GUI няма да стане. :) Това си е сериозна наука. Като се сетя нещо, което ми се струва подходящо, ще кажа.

 

Мислете и вие.

казах драйв с тон контроли!

Тествам нов дист на ФретедСинтс от квраудио...направен е с модули на синтедит

и вади невероятни драйвове.

За спикър ползвам импулс респонз..

 

не ти говоря за некви емулации спекулации с които лъжат хората:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи не съм те разбрал. Прост дист може да се направи доста по-лесно, само че едва ли ще стане на особено високо ниво, а и освен това навсякъде гъмжи от VST дистове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, значи не съм те разбрал. Прост дист може да се направи доста по-лесно, само че едва ли ще стане на особено високо ниво, а и освен това навсякъде гъмжи от VST дистове.

И повечето не стават за китара...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един мой VST plugin - ако сте видяли една обява за продажба на един ROLAND то е щото си го прехвърлих (почти не на 100) на виртуален...

 

сега остава да се оправи скина на синта....когато го завърша може да го пусна по мрежата....и що ли....слава не ща....пари по-може.... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.