Jump to content
Българският форум за музиканти

Да сменям или не?


Anatar

Recommended Posts

Бих искал да ви питам има ли смисъл да сменям адаптерите на моята китарата - Squier Bullet Strat , или по-скоро да мисля за нова китара?Това е , благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейдвай тази казвам аз. Приличен инструмент е, адаптерите са смотани, но смяната им ще я направи доста "жива".

А останалите пари можеш да инвестираш в неща които съм сигурен, чер мислещите като мен ще ти препоръчат, и съвсем ще я направят добра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нова китара мога да отделя към 600 лв.

Ако продадеш тази и добавиш ония 600лв мисля, че можеш да си вземеш доста по прилична китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подари ми китарата и си купи нова.. Или ми дай 600-те лева :o

Сериозно.. по-добре си оправи старата.. Парите никога няма да са ти излишни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи и 2 адаптера димарцио виртуал винтидж за бриджа и за нека и ще звукне като совалка :) ще ти излезе 200 лв някъде - може и малко повече

останалите пари инвестирай в добър амп - не забравяй - китара сама не свири

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи и 2 адаптера димарцио виртуал винтидж за бриджа и за нека и ще звукне като совалка :D ще ти излезе 200 лв някъде - може и малко повече

останалите пари инвестирай в добър амп - не забравяй - китара сама не свири

или

аз пък препоръчвам Димарцио ПАФ Про или ЕВО.

 

 

Избери си някоеот двете или подобен ъпгрейд.За 600 лв+парите от тази нямя да е по-добро,освен ако не удариш някякъв луд късмет с нещо втора ръка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако искам да свиря дет и имам 2S+H, какво да направя,при положение че цялата система не звучи както би трябвало да звучи ( не е като на демото на дисторшъна в сайта). Трябват ми повече H-та или да си сменя това което имам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ако продадеш тая китарка, за около 900 лв. можеш да вземеш Ибанец С серията!! Така че въобще не го мисли!! Айде успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.