Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде са най-евтините кожи Remo?


Recommended Posts

Всъщност се казва Милар (Mylar) материала...но няма чак такова значение

 

А и всичко е въпрос на вкус.....аз мразя Aquarian....поне доколкото съм ги пробвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как се казва материала, но доколкото знам е производство на Дюпон. Като се оборудвам с "Акуариан" (защото сега не съм изцяло), ще дойдеш да сложиш една ръка и тогава пак ще коментираме. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как се казва материала, но доколкото знам е производство на Дюпон. Като се оборудвам с "Акуариан" (защото сега не съм изцяло), ще дойдеш да сложиш една ръка и тогава пак ще коментираме. :godbless:  :godbless:

Навит съм :godbless: особено като се сетя за екзотичния ти сет :godbless:

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акуариън има при Капъша.За цени трябва да отидеш на място.Аз бях там преди два дена, но продавачката беше няква жена дето нищо не отбираше и реших да не се занимавам.Питах я за 12" тя каза, ми то има много разновидности, такова, ама май е около 20 лева...Иначе рече, че скоро ще зареждат и ще има още такова, ъъъ...кожи бе! :wall:

Шегичка, не е толкоз зле жената, но трябва да говориш с Капъша ако го хванеш там :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако знаеш къде е централата на ВМРО на Пиротска.Влизаш в пресечката, тя е една малка уличка на края й в ляво има нещо като мини търговски център.Влизаш вътре и търсиш едно съвсем малко магазинче, с един едър чичко, който е е обградил с всякаква музикална апаратура :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин Престо до консерваторията , там е най ефтино , 10, 12, и две 14 Пинстрайп ми излязоха 110лв, за сравнение при Русинов 12 Пинстрайп ми искаше 44 лв а в Престо ми взеха 32 :D

и само от там вече купувам кожи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз последно си купувах преди 3 месеца кожи, и тогава Русинов даваше по скъпо ако ти си си купил по скоро от мен може би знаеш че, са едни и същи:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.