Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде са най-евтините кожи Remo?


Recommended Posts

Та такъв ми е въпроса.Знам, че е малко мързелешката, но нямам време да обикалям по магазините, а и честно казано не знам в кои магазини освен Фактор ги има.

Благодаря предварително:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Пепи Славов са много евтини... аз лично си ги купих от Фактор, щото Славов тогава още ги нямаше, но сега ги има и са мн евтини (м/у 10 и 20лв. вървят на всякъде... без за малкото барабанче и касата)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Ремо вече не знам кой има постоянно, но Пепи винаги като го помоля и ми докарва за една седмица максимум.И цените са горе-долу.Кожа за барабанче 34лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те като са стари и нови и еднакви да са все тая....вземи Evans само, че гледай да същите като модел и готово...а и по-евтинко ще ти излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Русинов, на калкана на консервата има винаги Ремо. Онзи ден забих един Амбасадор 14'' за 35 лева.

Винаги съм уважавал мнението на Тъпото Копеле и съм бил съгласен с него, но в случая няма да се съглася. Не съм богат за да купувам боклука Еванс! Няма и 6 месеца и се късат. А преди няколко дни бях потресен. Пръсна се резонансната на барабанчето от един единичен форшлаг... Това не ми се е случвало дори и с Амати и Конрад!!! :killyou: Кожите за каса са същата калпава направа (3 за две години ми идва множко на джоба!). Дадарио да си правят струни! Има кой да прави кожи...

Редактирано от imperor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кожите на барбанчето и аз ги късам...ама други не ми се е случвало :P А иначе и Evans и Remo ги правяти от абсолютно едно и също ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде стига глупости за EVANS , квито искате кожи си купувай/те, само недей да говориш сега толкоз ограничено как тези кожи се били късали супер бързо, аз свиря със ST DRY на соло барабанчето близо една година и кожата все още звучи зверски, а двуслойните кожи на EVANS рулират ( ST DRY също е 2 слоя ) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе? Що така за Еванс? Аз също ползвам такива. Имах преди резонаторна, но тя се скъса заради глупавата пружина и барабанчето, а бойната доста дълго време я ползвах. Имам и една на алта която ползвам вече, 3,4 години и по нея няма вдлъбнатини или някакви дефекти. В момента и на касата си имам такива. Вече въпроса е какъв звук си търсиш.

В момента и аз съм мераклия да си пробвам барабаните с Ремо пинстрайп. Но това далеч не означава, че не съм доволен от Еванс-а :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен и аз да си дам аматьорското мнение - свиря на кожа Evans G2 Coated на барабанчето и за сега се справя доста добре. Малко и е рано да се къса - на половин година е, но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе и Evans и Remo ги правяти от абсолютно едно и също :rolleyes:

Тъй де, "Дюпон". Ама те и много други неща гиправят от едно и също, ама издържат различно - колите, например. Аз минавам твърдо на "Акуариан" от тази есен.

Редактирано от imperor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.