Jump to content
Българският форум за музиканти

Инстументален проект - изсипвайте коментарите


Recommended Posts

Здравейте приятели,

започнах предварителни записи за новия си проект, семпли :

 

 

и 

 

 

скоро ще има още. За цялта манджа нося отговорност единствено аз, но за пълните версии съм намерил страхотен китарист. Всякакви коментари и съвети са добре дошли. Овен това търся басист за сега само за записите, лайф евентуално есента като се прибера. Проектът е отворен, ако някой усеща моята музика като своя, моля да се присъедини ... ами това е, разкоствайте ме бързо, че да не боли много  ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло звучат много приятно, напомнят ми на Мецофорте. Може би при първото парче ще е по-добре ако китарното соло е в средата , а не в края, и ако двете части на солото си разменят местата- т.е. солото да започне по мажорната пентатоника и след това да премине в миксолидийския лад (сега е обратното). Ако включиш и още един солиращ инструмент, например синти лийд или саксофон, ще стане още по-интересно. Второто парче ми се струва по-завършено, и едва и е нужно да се добавя нещо.

 Но пак да повторя- и двете ги слушах с голямо удоволствие!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  Caprycorn

това са само отрязъци, иначе са по около 4 минути, в някои има лийд синти, в други орган, пиано и китара има във всичките. Не ги публикувам целите, защото сме в процес на доработване. А за тръби съм много жаден, ако има желаещи нека ми пишат. До края на септември трябва да е записан целия албум   9-12 парчета. Хонорар не мога да дам на никой в момента, но миналата година и с хонорари не докарахме нещата до край... мързел ли, де да знам.

Много се радвам, че ти харесва, благодаря ти още веднъж. Приятен ден :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Качвам още едно:

 

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=channel%3A51e977eb-0-270b-8d35-1a11c1f3ac&feature=iv&src_vid=acDzu1SCJWw&v=xZP7gOWltrg

 

 

Намери се саксофонист за проектът, но басист все още няма  :crying:

Ехо, басистите, не се крийте моля ви, без бас не става :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм ти фен! Музикантска музика, която в същото време е много лека и приятна за слушане! Успех с намирането на басист и с проекта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи  :)  обещавам да ти пратя целия албум, когато е готов. А търсенето на басист продължава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Качвам още едно  https://www.youtube.com/watch?v=pVXV76qjUSc&list=PL1_0Z5UEkE7N40cz8kmrgmy_W2KnPMLTC и то ще е последно, защото няма много коментари, вероятно и почитателите на подобен стил музика не са много. Все пак ви благодаря, мълчанието също е вид изразяване на мнение. Благодаря  Caprycorn , надявам се някой ден да се срещнем и във физическия свят :-) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз влизам във фенлистата :)

Доста различно от "масовата продукция" във форума... Леко, слушаемо, но и музикантско и мелодично. Много ми допадна, моля публикувай и крайните версии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини парчета, браво. И аз бих чул и завършени версии - ако успееш да събереш добри изпълнители ще стане смъртоносно направо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.