Jump to content
Българският форум за музиканти

Fl Studio барабани


brysnaria

Recommended Posts

Дал си нещо да го коментираме - това е ОК, всички така правят ама що ти трябваше и "да дигна малко рейтинга на тая програма" и то точно с този микс :huh: . После ми говори за комплекси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал си нещо да го коментираме - това е ОК, всички така правят ама що ти трябваше и "да дигна малко рейтинга на тая програма" и то точно с този микс ;) . После ми говори за комплекси ;)

Не исках да се заяждам ама ти нямаш спиране да flame-ваш хората. Ама нали знаеш каквото повикало това се обадило:

1-во барабаните не са просто импортнат wav. редени са на FL. Това че аранжимента е на Розана е ясно.

2-ро точно па ти недей да ми критикуваш работата щото и аз съм ти чувал нещата в Bang - cложил 3 акорда на default-ски string от Fruity loops една басс линия и вече правиш филмова музика !?

Аиде не се впрягай ходи да пиеш една бира от мене ;);) :violin: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Overkill пусни един Search тук и ще попаднеш на няколко мой неща (ако все още не си го направил). Не мисля, че е редно да слагам линкове към мой работи в темата на някой друг. Едва ли ще те шашнат, но мисля че стават за слушане. Ако решиш да споделиш мнение, може в самите теми или на ЛС, да не му разводняваме на човека ТЕМАТА ;) .

 

Не исках да се заяждам ама ти нямаш спиране да flame-ваш хората. Ама нали знаеш каквото повикало това се обадило:

1-во барабаните не са просто импортнат wav. редени са на FL. Това че аранжимента е на Розана е ясно.

2-ро точно па ти недей да ми критикуваш работата щото и аз съм ти чувал нещата в Bang - cложил 3 акорда на default-ски string от Fruity loops една басс линия и вече правиш филмова музика !?

Аиде не се впрягай ходи да пиеш една бира от мене  :beer:   ;)  :violin:  ;)

1-во Добре, че ми обясни за какво служи EZDrummer - ще си го запиша в тетрадката да не го забравя ;) .

2-ро Да, да, видях че си ме слушал :lol: ... 3 акорда .... :lol:;):band1::lol:;) .... default-ските strings на FL ... :lol::D:cheers: :violin: ;):lol::bravo:

 

Добре, че не се хабиш да ме коментираш :beer::lol: ... наздраве :beer:;)

Редактирано от DJ Alex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тактичния ми опит да ви намекна,че не сте тръгнали по хубав път не последва разбиране.Логично затварям темата,ако автора и иска да бъде отворена отново - да ме потърси на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.