Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте съвет на един музикален инвалид


Recommended Posts

Аз не предлагам очукан микрофон, а в състояние "като нов".

 

Да се повторя отново  - с годините съм разбрал много пъти, че евтиното излиза скъпо, защото трябва да се купува няколко пъти. Да, може да се записва и с микрофон за 9 лева, но това си е лично решение. И в крайна сметка се чудя, защо участвам в такива безмислени теми като - Как да запиша платинен албум с 400 лв бюджет или микрофон за вокал, ама да звучи като Нойман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами, не знам защо участваш в "такива безсмислени теми" като темата няма нищо общо нито със запис, нито с бюджет, нито с нойман :) Ти прочете ли я изобщо? Не целя да се заяждам с теб, но за да е полезен форума трябва да пишем по същество. :)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Полезността на форума не се изразява в непрекъснатото писане на глупости и манипулацията на форумниците. Аман от празнодумие!

Логореята не е същността на форума! Това че всеки иска форума да обслужва собствения му мироглед е естествено, но не е полезно за форума.

Затова има и такива, които опитват да се противопоставят на изпростяването му.

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ще съм честен и го казвам най-добронамерено - хубаво е да вземеш поука от собствените си думи - конкретно - вторият ред. Друго няма да казвам - мисля, че момичето получи отговор още в първия ми пост под темата и колежката и адаша, останалото е безсмислен пълнеж и заяждане, породено от теб.

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят отговор е некомпетентен, и това, което предложи на момичето е вредно. Няма да пояснявам защо. Просто няма да разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ама разбира се :) Как можах да кажа да не си купи преамп за 1000 лева МИНИМУМ, да е произведен в Швейцария, и микрофон за два пъти повече :))))) Айде стига по темата. А дали съм компетентен - не позволявай личното ти моментно състояние да те кара да говориш против хора, с които се познаваш. Не ти отива на годините.

 

А колко е вредно и некомпетентно може да отвориш youtube и да поспориш под някое от милионите видео клипове с разни хора дето пеят пред компютъра. Да, не се връзва с теоретичните ти познания, които несъмнено са много, и е "грешно", но... работи ;) Разбира се, можеше да си много полезен в темата и да дадеш перфектно, технически обосновано РЕШЕНИЕ на въпроса на девойката, като съобразиш изискванията й и бюджета й, но ти съвсем желано избра да се заяждаш без да кажеш нищо полезно, което напомня на вица за икономиста дето летял с балон и се загубил, и питал инжинера да му помогне да се ориентира :)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.