Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за адаптери - влияе ли метална пластина на работата на адаптера


Recommended Posts

На този адаптер му залепих желязна планка за закрепване (която я лови магнит) . Въпросът ми е - ще промени ли работата на адаптера? - Дали ще промени звука, силата на магнитите,  ..... ?  

Адаптера е Humbucker (неизвестна марка)   7 kom  -   ако това има значение.

 

Благодаря предварително !

 

Поздрави !

 

757992941830611499136773207229kAaGsF2hXu

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Някак ще го промени. Как - ще чуеш(евентуално).

Може и да ти хареса.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слагал метална плочка на бас китара и имаше твърдения, че не се знае какво ще се получи но си е същото, поне това което чувам от нея аз. Нито е по-зле нито по-добре  :yes:  при теб все пак е залепена върху адаптера. Пробвай, проверката е виша форма на доверие а така и така си го направил вече!  :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще промени работата на адаптера. Ще падне чувствителността, оттам нивото на изходния сигнал. Потърси друг начин за закрепване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неръждавейката използвана в рекламния бранш не я лови магнит. Намира се навсякъде, където режат лазерно или с CNC фреза. 

Чел съм коментари от колеги, че дори да не я лови магнит въпросната сплав пак оказва влияние върху магнитното поле. Но това дали е така не знам нека знаещите да споделят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за  отговорите !!

 

След като ще повлияе на звука -  мисля да сменя планката с такава от неръждаема стомана или алуминий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.