Jump to content
Българският форум за музиканти

Adxok - поредните безсъници


Recommended Posts

Ей сия въ ръзбих!!! :hello:

 

Снощи до... тази сутрин до 2:38 ч. спретках това нещу по-долу е линка.

Голем джангър, изперках... то и името му го подсказва.

Моля хората със слаби нервни системи и дебанлисарано вътрешно ухо, както и фенове на Хулио Иглесиас да НЕ СЛУШАТ парчето!

Донт трай дис ат хоум, бикос ай олреди хев ит дан!

 

Откачих - Freak-out

 

________________________________________________________________________

 

 

 

Тъй!

Сега едно малко по-лирично и откровено африканско парче. Стара африканска приспивна песничка! Моля феновете на Сепултура, Слейър, Каркас и други от сорта да НЕ слушат приспивната песничка!

 

Афррика 'н Уе

 

________________________________________________________________________

 

 

 

Ей тука и само един мотив от бъдещо "тежко" парченце!

 

По идея на един френд

 

________________________________________________________________________

 

 

 

И един хип-хоп риф. Ама сме много креативни да н' са ни види!

 

Хип-Хоп-Троп

 

________________________________________________________________________

 

 

 

И като за последно... едно от първите ми парчета които съм записжал с едбна Кремонка, електрическа, директно в Аудиджито, преди време!

Идеята бе на един френд, ама аз я развих, оформих по мой си вкус и... и... т'ва е!

 

В Космоса

 

________________________________________________________________________

 

 

 

Очаквам вашите "обаждания", уважаеми съфорумци!

Нарочно съм ги оставил така, белким на някой му хрумне нещо да сложи... ако иска де... и ако му стиска дупе! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе Иво,много яки идеи!!! :bravo: ...аз се чудя къде се изгуби а то какво било... ;) Т'ва първото е супер психария... :ph34r:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за критиките!

А какво съм подготвил. Засега се нарежда добре - да си сформираме пак бандата! Сигурно под ново име... adXok... ама още малко търпение да имам.

Вероятно ще правим проект без барабанист!

 

Знам че звучи еретично, но... така ще е!

Няма място за барабани, липсват барабанчици, мъкнене по сцени, саундчек 2 часа и прочие. Затова ще ги пиша... имам инсталирана доста добра програмка за барабани и с REAPER-a, дето го препоръча Налбантов... заспиват!

Трябва да си зема обаче още 1 GB RAM, ама по-натам ще е!

И поне 120 GB твърд диск. Щото имам още 5 DVD-та със семпли. Уникално! Точно като за мен и несбъднатата ми любов - барабаните... и бахура... и баса!

 

Засега сме само двамина... ще търсим хора, но да не избързвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе доста са странни!!! Но и интересни!! Обаче немога да разбера защо китарите са ти миди?? И при първото парче май доста си послушвал Тиатър 99!!! :cheers:

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе доста са странни!!! Но и интересни!! Обаче немога да разбера защо китарите са ти миди?? И при първото парче май доста си послушвал Тиатър 99!!! :cheers:

В доста от случаите китарите са ми MIDI, просто защото от 5-6 години вече нямам никаква китара или кубе, микрофони и т.н..

Просто оставих малко време да се отърся от разни известни групи, изпълнители и от това да им подражавам.

 

Барабаните са изцяло писани, баса и китарите са хибридно действани!

 

Не съм фен на Тиътър толкова много. Кефя се най-много на песента им:

Under A Glass Moon

защото смятам, че там са показали всичко от себе си, а и това, според мен, е песента, в която пеенето на ЛаБри наиситна ме кефи!

 

Иначе яко дивея на Explorer's Club - Age Of Impact и на Liquid Tension

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно звучат дам... харесват ми идеиките... ама си мисля, че в група нещата ще звучат по-яко, братле с истински тъпанар /тоест барабанчик/... по-ударно ще да е... знам, че барабанистите са странно племе и трудно се ловят и опитомяват ама си заслужава от личен опит ще ти реча, че е така :D

също така повече тикви повече идеи /е и разногласия понякога разбира се/... аз лично обичам до правя музиката с някого... просто кефа е по голям... и тия три неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите фаворити са "Афррика 'н Уе" и "В Космоса"...

особено ме кефи Африка... кат филмова музика е :D

аз напоследък се запалих да свиря на акордеон... този инструмен вкарва много цвят и настроение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.