Jump to content
Българският форум за музиканти

Dann_i_project


Recommended Posts

Ще се радвам да чуя мнението ви за това парче. Препоръчвам да го чуете на хубави слушалки или направо на аудио-апаратура.

Опитах се колкото се може да го докарам до "мастерирано" като цяло.

Много съм доволен от резултата на китарния звук - използвах само аналогова периферия в чейн: КИТАРА -> КУБЕ/ДИСТ -> МИКРОФОН.

Без никакви допълнителни външни кривочи. А баса е свирен на живо и записан също през същото кубе :) но с кондезаторен микрофон.

 

dann_i_project.mp3

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,много е готино парчето... :)...особено момента с кухарките!!! :) А дистерните китари разцепват... :)

 

 

П.П. Според мен трябва да намалиш малко крешовете и да вдигнеш леко касата! :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарите са много яки , ама тея барабни са много слаби и не мога да разбера - май няма бас ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарите са много яки , ама тея барабни са много слаби и не мога да разбера - май няма бас ?!

Радвам се, че ви е харесало.

Има бас, и барабаните са ок като цяло, макар че още може да се дооправят естествено - прослушах на няколко апаратури за по-добра референция. Даже баса се страхувах да не е в повечко :blink:

На какво прослуша откъса?

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега на отпочинала глава прослушах пак и сякаш наистина баса се губи, а крешовете могат да се понамалят. Всичко това в слушалките не се забелязва, но на аудио-апаратура наистина си личи малко.

А за майтап, докато прослушвах и надувах, един съсед дойде да се оплаква, че му била силна музиката :lol:)

без малко да разбере и види и друга част от уменията ми - като на боксьор :blink::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що ъплоаднах коригираната версия. С чувствително по-як бас и барабани. Стана доста по-добре според мен ...

 

Мнения? Линка е същия ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението е на високо ниво както винаги, но нещо кратко и леко..хаотично ми се струва. :think: В смисъл кухарка - добре, но е леко ни в клин, ни в ръкав, края идва преждевременно. Иначе жичката си е жичка, солата са си сола каквито трябва да си бъдат :bravo: , но просто ми е малко странно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарите ниама к'жо да ги обсъждам, но мислиа че можеш да се заиграеш още с барабаните и басссса , стоиат ми ниакак сурови......

Успех :violin: :violin: :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам, ... за кухарката така ми дойде просто - да нажежи малко преди солцето.

А иначе структурата е такава, че то изобщо не си е завършено. Даже края изобщо не е край, а просто незаписана зона :)

По-интересно е изобщо как почнах:

Нахвърлих един дръм трак, без да знам какво ще е парчето :ph34r: , просто си харесах един биийт.

После извиках Венко (от ЛЪКИ Банд) да запише бас - и той изобщо не знаеше какво е парчето, щото такова нямаше.

После върху баса малко китари, и така ... :ph34r::ph34r::ph34r:

Нищо претенциозно, просто саундчек малко и импровизация- идейка за доразвиване с други думи ;)

Благодаря за мненията на всички - всичко се взема под внимание! ;)

:bravo::bravo::happy:

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.