Jump to content
Българският форум за музиканти

С какъв инструмент свирите?


Topsun

Recommended Posts

няма да го мъкна,но ще поставя условие да има някакъв и най-важното-да е акордиран :P

;) Скромен :)

Може да поставиш условие някой друг да ти го носи :green:

:lol::lol::lol: аре бате и на туули и на пиене носим

 

пп сори не се сдържах :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

по принцип като има концерти може да се обърнеш към организаторите и да кажеш какво искаш.все пак и в БГ се случват тези работи.

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
нема да кажа щотот ше ми се смеете :godbless:

На дали е по-смешно от това което аз смених преди няколко месеца, а именно Yamaha RSR 170, така че казвай смело :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема да кажа щотот ше ми се смеете :)

На дали е по-смешно от това което аз смених преди няколко месеца, а именно Yamaha RSR 170, така че казвай смело :P

Така започваме :)

CASIO CTK-691

обаче се набутах щото ахо бях изчакал 1 месец щях да си взема бая по добър макар и втора ръка за по малко кинти

 

а да вчера си взех стойка :D

 

междодругото някаде в българия има ли калъфи за синтезатор и от де мога да си взема щото на репетиции ми е трудно да си мъкна моя под мошница :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има:)във всеки музикален магазин би трябвало да има или поне да значт от къде да се намерят:)

за колко лева горедолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента не знам колко струват калъфите, но тук из форума потърси имаше няколко обяви калъфи по-поръчка. може да ти излезе по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

междодругото някаде в българия има ли калъфи за синтезатор и от де мога да си взема щото на репетиции ми е трудно да си мъкна моя под мошница :godbless:

Аз скоро си правих калъф (мек) за синтезатора и ми излезна 55 лв.! Не е много, но не е и малко... В музикалния магазин, който се намира срещу пазара на Графа, от там го правих и в общи линии съм доволен! Там също правят всякакви калъфи...

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

междодругото някаде в българия има ли калъфи за синтезатор и от де мога да си взема щото на репетиции ми е трудно да си мъкна моя под мошница :blink:

Аз скоро си правих калъф (мек) за синтезатора и ми излезна 55 лв.! Не е много, но не е и малко... В музикалния магазин, който се намира срещу пазара на Графа, от там го правих и в общи линии съм доволен! Там също правят всякакви калъфи...

:hello:

а те там шият калъфа щото намен ще ми трябва още едно джопче кадето да си слагам стойката че неща да си я нося в ръката

достатъчно ме гледаха с нея вчера докато се прибирах :rolleyes:

Редактирано от Dogy9006
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е инетресно?!?да си носиш стойката в калъфа?аз мойта си я нося в ръка:greenball:,а в другата много тежкия ми куфар с хубавини:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.