Jump to content
Българският форум за музиканти

С какъв инструмент свирите?


Topsun

Recommended Posts

  • Отговори 125
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе като гледам тук се пише повече за глупости отколкото за инструменти :bravo:

В момента нямма личен клавир,но в студията които свиря ползвам Yamaha S80 i Roland D50-всеки уникален/особено модела на роланд/в областта,за която е мислен.Иначе очаквам скоро да получа личния си синтезатор Роланд Д70.Преди това съм ползвал/имах/:Корг М1-мисля,че това една от легендите при синтезаторите и надали някои може да го оспори.

Бих искал да притежавам всичко що е излязло от Корг,Роланд,Ямаха и Курцвейл. :green: :headbang:

Редактирано от miro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roland D50-всеки уникален/особено модела на роланд/в областта,за която е мислен.

За какво е бил замислен?

 

П.С. Иначе всички май искаме да си имаме по няколко клавирчета и да си ги менкаш: кеф ти Курдзвейл, кеф ти Ямаха, кеф ти Корг, кеф ти Алесис, абе въобще каквото ти е кеф :bravo::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и е яака,но все пак се сещаш за какво ти говоря.днес имаш нещо за много пари ,а утре не можеш и за половината на плоловината да го продадеш.в сравнение с мотиф ес8 е напаво стара машина ии с някои вирус....но не всеки (включително и аз) може да си позволи да има винаги най-новото и най-хубавото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,т о е ясно.Свири ми се на и на Корг тритон,да речем,ама на тоя етап само си мечтая ;) Все пак,за да имам нещо предпочитам стара,но култува машина.Все пак Джо Завинул продължава да използва-доста убедително-корг м1.Пък и сам знаеш,че на тия инструменти може да се ползва само клавиатурата.С добър Vst синтезатор или саунд модул,дори и motiff rack, звука си остава 24 битов :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,но тогава отиваме на друг въпрос.по-добре яка клавиатура и лап-топ или някви нови синтове....за това най-добре (за мен) е фендер пиано и един муг:bravo:нищо повече не ми трябва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоря ти за истинските,аналогови инструменти,щото са истински:bravo:ама и много тежат (поне фендер пианото)....говоря ти за истинския звук,а не за семпъла....верно,много трудно можеш да си намериш добре поддържано фендер пиано,а муг-ако знаеш от къде да си намеря,направо ми пиши.аз съм фен на аналоговия звук,но той е много скъп и непрактичен,но това не означава,че не мога да му се кефя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във ebay.de ili ebay.at може и в глобалния ebay.com,но по добре в европейските,за да е по-лесна и евтина доставката,особено ако имаш приатели там.Скоро гледах в ebay.at moog prodygy za 300 euro имаше и минимууг,но цената вече е определено по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.