Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за транспониране на мп3


calimancho

Recommended Posts

Здравеите колеги

Бих искал да попитам с коя програма може да се транспонират мп3 или аудио.

Без да се променя темпото.

Благодаря предварително.

emilkov@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amazing Slow Downer. :)

Прави всякакви чудесии като да ти я транспонира колкото си искаш (дори и на неточен тон, а на процент...например). Още може да ти забавя, и да повтаря циклично някой пасаж, на който си задал начало и край. Малка е, не е тежка за компа(макар че моя е 2,4Гхз, 512рам, Криейтив Лайв 5.1 - т.е. горе долу приличен, не мога да съм сигурен за по-старички).

 

Къде се намира...потърси, защото на мен ми я дадоха(благодарности на АХЕ :virtuoz: ).

 

пс: Темата е за "Софтуер".

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка за мастеринг и едитинг.

Wavelab,Soundforge,Samplitude.

Импортваш парчето и му даваш PITCH SHIFTER на колкото си искаш полутона нагоре или надолу. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да те си имат, но мисля че е важно да се спомене дали забавят песента, защото по мое наблюдение и това става. Въпроса предполагам е да се детюн-не без да се намаля темпото.... :blink:

 

едит: ASD не сваля темпото...ако не му кажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз лично ползвам Cooledit 2.Възможностите за транспониране включват транспониране със стъпка от полутон до... запазване на темпото(или промяна по желание).В същата група ефекти влиза и промяна на темпото без да транспонира(или с транспониране ,по желание).

Естествено предполагам знаеш че транспонирани mp3-ki(ili wav), не звучат добре (особено при транспорти повече от терца) ,защото все пак каса звучаща като том при ударните не е много удачен вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този форуп пиратски линкове не се толелират има меил и лс

за тази работа :read: :evil:

 

иначе някой мод ще ви изтрие поста веднага <_<

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.