Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара с колко адаптера?


solo5

Китара с колко адаптера искате да притежавате  

98 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз лично в момента си мечтая за китара с качествен humbucker на bridge position и много качествено тремоло.

Мисля, че един humbucker ми е достатъчен B)

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

един двоен на бриджа и един сингил на нек-а, ама хем да е безшумен хем звука да му е като на единичен B)

среден не ми трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така някой може да си поръча китара с 5 single адаптера

като 2 single да са един до друг като humbucker и да оформят комбинация като humbucker + single + humbucker

Така ще могат да се правят безброй бленди B)

На мен обаче ми се иска нещо простичко като 1 humbucker B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

humbucker + humbucker + humbucker

 

не разбрах, помислих, че въпроса е каква притежавате...иначе :think: ....

Редактирано от in search of odd intelligence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stratocaster и Alexi_Laiho

 

EMG имат един много интересен модел - активен единичен адаптер в кутията на двоен - EMG H :headbang:

Не знам как звучи, но идеята ми се струва супер. Мисля след време да се сдобия с такъв :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм искал китара с три единични адаптера и последната придобивка е точно такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така някой може да си поръча китара с 5 single адаптера

като 2 single да са един до друг като humbucker и да оформят комбинация като humbucker + single + humbucker

Така ще могат да се правят безброй бленди :rolleyes:

На мен обаче ми се иска нещо простичко като 1 humbucker :headbang:

имам един приятел с такава китара( Хъмбъкарите му се делят) и по този начин има китара с 5 степенна бленда + 2*2 бленди(като раздели хъмбъкарите.

 

 

Аз лично си предпочитам хъмбъкар+единичен+хъмбъкар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам един хъмбъкър на бридж и един сингъл на нек. Сега съм на два сингъла и е ок, но нататък си мисля за някой нойзлес сингъл на бридж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся кат се замисля - не мога да дам точен отговор - за ЛП естествено че 2 хъм-а, за страт - 3 сингъла или с бридж хъм, а за няква метълска китара - само един хъм стига

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stratocaster и Alexi_Laiho

 

EMG имат един много интересен модел - активен единичен адаптер в кутията на двоен - EMG H :rolleyes:

Не знам как звучи, но идеята ми се струва супер. Мисля след време да се сдобия с такъв :headbang:

този го знам аз - на мен ми трябва за 7 струнна :D иначе бих напъхал един сингъл в кутия от хъм, ама с тая 7-мица .... :green: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.