Jump to content
Българският форум за музиканти

Ще си ъпгрейдвам хоум студиото моля помагайте ;)


iko85

Recommended Posts

еее аз баш само вокали записвам :( добре а отделно не мога ли да си взема тънко свестен усилвател за слушалки B)

Еми хубо, ама ти реално искаш да сглобиш пулт от отделни устройства, в което няма лошо ако устройствата бяха поне от класа на FMR или GrooveTubes. И ше трябва да се оправяш с кабели, връзки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ми предлагаш за първо време да взема миксера а после да мисла да си зема и преамп отделно и да си използвам тогава миксера за усилвател за слушалките а в купения преамп да си вкарвам микрофона?Доста разточително ми вижда а аз не съм с много добър месечен приходB)

Редактирано от iko85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да ходиш да фърлиш едно ухо най-вече B)

 

И ти предлагам да питаш във Фактор за Саундкрафт Компакт 4 пулт, на който предусилвателите са му доволно добри и функционално е доста добре ориентиран към компютърен звукозапис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да ходиш да фърлиш едно ухо най-вече B)

 

И ти предлагам да питаш във Фактор за Саундкрафт Компакт 4 пулт, на който предусилвателите са му доволно добри и функционално е доста добре ориентиран към компютърен звукозапис.

е обезателно ще мина и през фактор да ги вида и чуя тез миксерчета :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още едно въпросче 60 или 600 омови AKG 271 слушалки да си зема защото в опътването на миксера пише че над 200 ома слушалките били идеалния избор? B)

Редактирано от iko85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом в упътването пише B)

600 ома са по принцип студийни слушалки (като това по принцип е доста важно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом в упътването пише :(

600 ома са по принцип студийни слушалки (като това по принцип е доста важно).

звъннах в динакорд казаха ми че предлагат само 55 ома AKG 271 B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-mu 1212m + Souncraft Compact 4 + Akg 271 и си решаваш проблемите за доста време....даже може да минеш без VTB като начало....аз ги имам същите и съм :greenangel: ...пулта поддържа 2 (два !!!!!) различни микса за слупшалки + балансирани и не балансиран интерфейс+D.I. Box...е...аз имам и други машинки ама тва става....

а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

намери си свястни Sehnheiser,обаче стари и при това намери си отворко да ти смени входа на звуковата карта с голям женски,щото при преходника се губи качеството на звука. :killyou: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.