Jump to content
Българският форум за музиканти

помощ за корг па 800


Recommended Posts

здравейте колеги имам корг па 800 и имам следния проблем; котато влезна в рекордера да преработя някой стил и пример ако силата на баса е била 100 увеличавам я на 120 запаметявам стила  и след като пусна същия стил не е запаметено това увеличаване 120 а е същото както е било преди преработването т.е.100 ако някой може да ми помогне  ще бъда много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за конкретен стил, виж му контролерите. В твоя случай трябва да пише "СС07" и самата стойност. Може в стила да има повече от един volume контролер и затова след това да не го отчита правилно. Ако има два volume контролера, изтрий единия от тях. Но ако не запаметява успешно нито един стил, тогава проблемът може би е софтуерен (нищо чудно за Корг).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мартин87

 Вместо да помогнеш на колега ти му натякваш че за КОРГ е нормално ако аз съм модератор на форума до сега да съм ти ДЕЛ-нал поста 

diamant8004 прати ми пълномошно на скаипа и щи кажа как да се оправиш ако вече не си си разрешил проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартин се опитва да помогне, не виждам защо трябва да му трия поста. Опитай се да помогнеш и ти със съвети във форума, а не по скайп, за да остане в бъдеще и за други хора, това е идеята на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартин87

 Вместо да помогнеш на колега ти му натякваш че за КОРГ е нормално ако аз съм модератор на форума до сега да съм ти ДЕЛ-нал поста 

diamant8004 прати ми пълномошно на скаипа и щи кажа как да се оправиш ако вече не си си разрешил проблема

 

Мислих да не ти отговарям, но все пак... Ти от целия пост, само четирите думи в скобите ли прочете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.