Jump to content
Българският форум за музиканти

"Гласът на България" / сезон 2


savov

Recommended Posts

А, недейте така - в бенда има страхотни музиканти, но са длъжни да свирят това, което им каже Боса. В крайна сметка хранят семейство и ....така са решили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Даже доста от тях са и преподаватели в Музикалната Академия в София до колкото ми е известно. 
"Шоуто на Слави" е просто още едно място на което изкарват пари. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Та.. скъпи съфорумници:))

 Все още ли не вярвате в нагласеността на предаването ??? Днес видяхте първата крачка на победителя в нагодената игра на формата:) 

 Мисля, че вече няма да ме питате кой е победителят:) 
Успех, съфорумници! Не вярвайте на никого.. Животът е жесток и лъжлив
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сподели де :) Някои хора не гледаме телевизия генерално и ако не са форумите да научим актуалните събития в медиите, няма откъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума за познаване. Става дума за това, че знам как са измислени вече нещата:)) Аз не гадая, говоря с достоверни факти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи ги фактите де :D То има и едни такива дето имат ""безусловни"" """"доказателства"""", че един брадат пич слязъл от небето и направил човека от кал.... че и се кълнат в правотата си даже

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изброил съм ги вече, за какво да повтарям?
По принцип ми е забранено да говоря.. но пускам жокер:)

Наблюдавайте двете участнички от Горна Оряховица...:) (да, колкото и да е странно, отново, пичове)
Също така не забравяйте за Сляпото момченце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сляпото момченце

 

Благодаря :) За пореден път се успокоявам, че не изпускам нищо като игнорирам всички български, а и не само ТВ медии и техните напъни и стил за "парлама" и "драма"

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще са от Горна Оряховица. Аделина Колева е доказан педагог там. Миналогодишната победителка е нейна възпитаничка.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да отклоня вниманието ви към това клипче и изпълнение.

 

Винаги съм бил против да се говори не добре за популярни артисти и винаги се съобразявам... внимавам и по някакъв начин, поне с мълчанието си, се опитвам да покажа уважение към труда на човека, неговият опит и т.н.

Това изпълнение, обаче определено предизвика доста размисли в мен... някак... за да не бъда рязък и да прозвучи грозно и нетактично... нека кажа, че не ми въздейства по никакъв начин. Никаква мекота, без подходящата емоция... прозвуча доста плахо на моменти, неуверено и дори откровено фалшиво и НЕхудожествено на доста места. И това възхищение у т.н. жури!?

Аз ли греша или дамата наистина не се справи добре на сцената. Вероятно липса на опит с микрофон, доза притеснение... или пък прекалено пренавита... самочувствието вероятно също е фактор...  Не казвам, че не е добра певица. Вероятно е доста добра за да е солист и то толкова години...
А такава прекрасна песен...

 

Ето за това говоря: 

http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/video/353457903-Albena_Veskova__Lale_li_si_zyumbyul_li_si.html
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.