Jump to content
Българският форум за музиканти

запитване за Washburn T14


kri6o

Recommended Posts

здравейте пичове виждам 4е сте много отзив4иви и за това бих ви помолил за един съвет ако може така да се нарече.Във Варна в магазина на JBL се продава Washburn T19 за 315лв. и аз се за4удих дали е възможно да е толкова малко пари или е някаква уловка.Защото излиза 4е Стаг-а са по скупи китари от Washburn и ако някои е ходил да ги пробва с какви впе4атления е останал. Мерси предварително за помоща! :cheers:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно че става дума за Т14.

Писано е за марката и модела, потърси. :)

 

И за да се избегне обърквацията, ще коригирам заглавието на Т14. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не народе, със 2 потенциалометъра

и един двоен Р-styse адаптер, ако съм разбрал правилно

това е Т12

Т14 е със един Р и един J адаптер и има три потенциалометъра

иначе във тялото няма разлика

 

и аз се интересувах много от Уошбърните дето се предлагат в БГ

и някои от форума ми каза че са малайзииски или нещо такова

иначе Т14 е 340 лева а Т15(5 струнен модел на Т14) във софия е 400 лева

Редактирано от kukuman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не народе, със 2 потенциалометъра

и един двоен Р-styse адаптер, ако съм разбрал правилно

това е Т12

Т14 е със един Р и един J адаптер и има три  потенциалометъра

иначе във тялото няма разлика

 

и аз се интересувах много от Уошбърните дето се предлагат в БГ

и някои от форума ми каза че са малайзииски или нещо такова

иначе Т14 е 340 лева а Т15(5 струнен модел на Т14) във софия е 400 лева

Мале...

По темата:един приятел си взе такъв инструмент, и да ти кажа, не остана много доволен, стагг-а по му харесвал като го пробвал. Според мен Стагг са по-скапаните, но не съм пробвал, така, че решавай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, бих поспорил с колегата, но това е въпрос на личен избор... Т14 има много по-богат звук от Стаг, лично съм тествал Т15 и ми допадна... Ако става дума за Стаг, ами Стаг са малко евтини китари като болшинство, без да броим скъпите модели на този производител(Готик Блек серията). Пак звучат добре, но бих предпочел Уошбърн. Имам два баса в момента. Единият е Уошбърн ХВ125, а другия е Стаг BC300-WS... И от двата съм доволен, въпреки че са различен клас! Тук вече става дума за финансите на човека. А за Малайзия... Моят Уошбърн е Китайски.

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

и според мен Уоша е по добър от стага като звук ама не съм сигурен дали е по удобен

в смисъл 4е и двата само съм ги пробвал ама уоша ми се стори мако по твърд на пипане

Редактирано от kukuman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тялото на Уош-а е малко по дебело, а и дървесината е малко по-твърда от тази на Стага... Определено има голяма разлика между двете китари и в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво, човеко :bravo: Ще се радваме скоро да се похвалиш с нещо новичко и приятно като звучене! Все пак ти казвам като за финал, поне от мен, че е най-добре да обиколиш по магазините и да тестваш което ти хване окото и джоба! Не гледай да направиш най-компенсаторния вариант, а най-качествения! Посвири малко повече на китарите в магазина, отхвърли повечето и се спри на определени модели.

Почети ревюта за тях... При мен беше тръгнало на Т15 на Уошбърн, но се оказа, че парите могат да се съберат и за по-добро басче. Като цяло, търпението ти ще се възнагради!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T14 е доста добър за 340-те лева,за които се продава във магазин Фактор(това е моето мнение на притежател на такъв). След малко set up става и по-добър. Има не лош звук и засега при мен не са се появили дефекти,въпреки че е китайски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.