Jump to content
Българският форум за музиканти

страна работа


Recommended Posts

абе хора да питам да знаете каде иили паък как мода си сложа нещо на резонансната кожа?смисъл няква картинка или нещо от сорта и колко пари ще струва този лукс.значи говоря като име на група или нещо такова от сорта.щото тва изчистено бяко много ме дразни а не ми се занимава да правя нещо.но изкам като я дам кожата дая избарат супер здраво.та чакам някои ако моцже да помогне супер. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее, иЗкам!!! Говориш за резонаторна за каса, нали?

Амиии аз лично не знам при нас къде точно се правят тези неща, но сигурно има, предвид кожите на Desolate ... тааа... пробвай първо в музикалните магазини (за инструменти, разбира се) да попиташ. Успех! И да кажеш после отде си ги набарал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш идея какво точно искаш да сложиш, т.е. някакво лого, картинка и т.н., копираш на диск от компа и започваш да търсиш ателие за сито печат. Това ако искаш да стане 1:1. Не знам само колко ще ти вземат, но те общо взето си имат тарифа и доколкото знам цената е на квадратен сантиметър, като зависи и от цветността. Ако имаш идея, мангизи и си навит, прати ЛС да питам колегите къде евентуално биха могли да ти свършат тази работа. Сито печат са всички надписи и картинки по химикалки, запалки и др. пластмасови и непластмасови джунджурии. Другата идея, която мога да ти дам е, да си намериш кадърен художник (ако е приятел може да минеш и гратис ;) ) и той да ти барне нещо с подходящи бои, които да не се отлющят или избледнеят, че тя тази кожа си вибрира яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми иди при Пепи Славов ако си от София. Той там има един приятел художник, който прави подобни работи. Даже може и самия художник да го намериш в магазина и веднага да се уговориш, но найстина ще е добре да носиш там, каквото искаш на диск и/или принтирано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като гледам по саветите ви маи сички сте от Софиа.аз сам от Пловдив.

значи имам си не една ами две идеи какво изкам да си сложа едното е лого на групата ми другото е име със логото.значи трябва да тарся ателие за сито печат и там могат дами сваршат работа.ама тва се преснимва на кожата или се рисува?питам защото си нямам хал-хабер как става тази работа.и се пак мерси за саветите :(

някои ако знае още да казва няма да баде излишно мнението му. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе човече,намираш си проект, или си го рисуваш на някакъв лист....след това отиваш в някоя рекламна агенция, дето ги правят от самозалепващо се фолио и готово. Гаранция, че фолиото няма да се разлепи!

Другото нещо....хващаш някой дет рисува графити по стените и да ти го шъкнат със спрейове.....ефектно е, вервай ми......на кожата и няма нищо от спрея,знам го от личен опит......и денфери даже съм си лепил със ацетоново лепило.....

Ай успех :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, забравих да ти напиша.....преди фолиото трябва да се почисти кожата със спирт....а преди спрей както почистване със спирт, така и да се матира с шкурка 2000 или скочбрайт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, забравих да ти напиша.....преди фолиото трябва да се почисти кожата със спирт....а преди спрей както почистване със спирт, така и да се матира с шкурка 2000 или скочбрайт ;)

Това задължително ли е... и за кво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, забравих да ти напиша.....преди фолиото трябва да се почисти кожата със спирт....а преди спрей както почистване  със спирт, така и да се матира с шкурка 2000 или скочбрайт :headbang:

Това задължително ли е... и за кво?

За да се махнат блажночите по кожата,щото такива неминуемо има.....и лепило или боя на таквоз не хваща и бързо пада ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dzodzo ами хууу бе човек кви кинти ще ми земеш дая сваршиш тая работа.

а тва флолио какви пари е?защото незнам сяко флолио ли става за тая работа или си има специални?

и се пак не сам намерил кои даго направи това нещо но ми казаха че ако е единична броика струва доста пари.защото питах вав едно ателие ими казаха че могат вместо това дами направят щампа която ще е много по евтина и пак е сащата работа като със ситопечата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, мене ако питаш, опитай с фолиото. Аз тия дни си направих лого за една къстъм-селфмейд-DIY-орфей китарка и целия лист А4 фолио струва 2.50 лв., независимо от цветовете и площта на печата (ако си занесеш готовата векторна графика, разбира се). При това съм убеден, че ако почистиш кожата преди да лепиш, ще хване чудесно и ще изкара дълго. Може би за кожа за каса А4 е малко, трябва да попиташ за А3, но не мисля, че ще е повече от 4 лева.

 

P.S. И гледай да пишеш по-грамотно, че човек дори и да иска да ти помогне, е сериозно затруднен от лингвистични задачи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.