Jump to content
Българският форум за музиканти

Paiste 2002 14" Crash


Recommended Posts

Има ли някой който не бил доволен от звука на такъв чинел. Тука ми попадна да купя един. Но някак не ми се връзва със Z-ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм свирил с 2002 16' и много ме беше изкефил,а съм притежател на 20" краш от същата серия ! 2002 си е най-голямата класика сред заклетите рокаджии :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА! Ако беше 16" съм сигурен, че щеше супер много да ме накефи. Просто тоя има силна атака и кратко отзвучаване. И точно това си мислех, ако беше 16"-ка щеше да ми пасне.

А пък може да си го купя ей така... да си го имам. И без това не съм имал Paiste до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова жувотну!!И много му се радвам:)Но това си е чисто субективно.Та ако е на прилична цена те съветвам да го грабваш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: ако е тоя при пепи славов в джаза,мисля че ми искаше 135 или 140 кинти доколкото си спомням,иначе е в горе-долу добро състояние,още се четат някви надписи демек:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при по-силна музика стават само за сплешове  :cheers:

Абсолютно .Имах такъв и в големата дъскорезница хич не се чуваше-ТОЧНО сплеш пиниз.Виж,ако свириш нещо по акустик,сигурно ще се връзва добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2002 е класика в жанра, независимо от инчовете. Чудя се, 14 на коя ли марка при яка дъскорезница и шумотевица ще се чува като краш, а не като сплеш?!... :think: То като няма обемна периферия колко да отзвучава?! Иначе, колкото е по-старо, толкова е по-хубаво! Наковано и с изчистен звук. Атомите в решетката са се наместили и си знаят работата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова...при много силен звук и свирня на живо което и да е бебе 14 инча би се чувало трудно, но това зависи и от озвучението.

Аз бих си го купил. Без замисляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с всички мнения по въпроса :) . Аз в крайна сметка го купих тоя чинел за 100 кинта. Може и да не го ползвам ... но поне ще си го имам да си го гледам :blink:

Така де.... някой хора предпочитат да имат тапети на стените си... аз предпочитам да имам чинели :D а и Paiste ne sym imal do sega :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.