Jump to content
Българският форум за музиканти

Avren Band - Rock The Night (Europe cover)


bassbull

Recommended Posts

Страхотно попадение на вокалистика!!!

Само, че много кофти корекции сте й направили на микрофона. Малко високи и гейн и е 6!

Не може бек вокалът да се чува по ясно и бистро, не е честно някак си!

Иначе поздравления за групата и а вокалистката! Супер сте  :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаххахаха, този когото наричаш "бек вокал" е чичото на вокалистката. Той просто си изкача и иска да пее. А микрофоните може да са им сменени. Това изпълнение е вече в пиянската част на лайфа. То накрая става такова мазало че.....Пък и е записано с някакъв шибан телефон мисля. Благодаря, дано да си се изкефил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо-мичо, ама племенницата пее по-добре! :P

Да, нормално е да се объркат/разменят микрофоните в пиянската част на вечерта. :D

Но не е от записа, нищо че не е с профи камера, защото на чичото майка се чува шестичка. ;)

Но нищо, важното е, че сте започнали нещо много хубаво с тази банда и ви желая много успехи и само напред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванеееее, ако знайш как ми стопли душичката брат  :godbless:  Щастлив, че ви виждам поне в нет-а, че се забрайхме ей.......

Браво, супер яко парче. Това откога е? Гледам, че сте заедно с Тошето и Крис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooooooooo, Ачка! Къде се изгуби бе, младеж? Бахти бруталните металисти, дето бяхме едно време всички тука. Ми, идвай си насам бе! Тука зимата става ебахти купона. Има активно свирещи около 10-тина групи. Всяка седмица има някъде лайф. Гостуват и групи от други градове. Пък ние сега се събираме в този вариант. Ама само 3 месеца в годината. От януари до март. През другото време работим усилено, че иначе няма басове, няма кабинети, няма чинели, няма лампови усилватели, няма нищо...Това изпълнение мисля че беше от 30.03.2012. Скоро запукваме пак! Айде със здраве! Ела си към Ямбол бе брутален металист! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто пуснаха магистралата е по-човешко, иначе хич не ми се хващаше да пътувам. Ама ти ме караш да се замисля сериозно. Януари се надявам да е по-спокойно с бачкането и ше си пусна една отпуска да ви видя. Пък може и да метна китарата в колата и да забием яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.