Jump to content
Българският форум за музиканти

Новата серия на Dean Guitars - Dime


Armaggideon

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Но ТОЙ не свиреше ли с Washburn?

Проверих - ендорсър е и на Dean Guitars, както и нашият познайник Michael Angelo (с неговата китара със скромните 4(четири) грифа).

 

Само че никъде не успях да видя цени ;) Някой може ли да ме ориентира колко кинта долу горе е Rust-a?

 

BTW bridge адаптера на тая китара се казва Dimebucker ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя Rust вярно си изглежда култов (не само щото е кръстен на мене :Р) ... просто оригинално измислен ...

бих си го взел ако имах пари като колекционерска стойност ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах, като е трибют на дайм, що няма дупки от куршуми и кръв по китарите?
само не разбрах, като е трибют на дайм, що няма дупки от куршуми и кръв по китарите?

Абсолтна обида!!!!

ban.gifban.gifban.gif

 

 

Нищо, за твоя трибют ще им кажа да сложат 

 

Никакъв трибют. Само куршуми!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко - табелката "Ban" за него вече не е с въпросителен, а с удивителен :D

 

 

 

 

Абе влюбих се в Razorrack-a :inlove: Особено Rust :inlove: Може и да не е скоро, ма чувствам как една такава ще попадне в ръцете ми :D

 

Айде някой ако има слаба идея да ме ориентира в цената ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е саунда е ясен - Dimebag Darrell и Michael Angelo свирят с Dean ;)

 

А адаптера на тия китари, поне на тоя Razorrack, дето му хвърлих око, е Dimebucker - тва нещо доколкото помня имаше 2-3 пъти по голям аутпут от обикновените адаптери!

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,мноо са яки първите 4 :guitar: ;):) ,дизайна е отка4ен...макар 4е вси4ките си ме кефят.даймбег даръл е свирил на такива(или подобни като характеристики) китари,нито една от тях не е слу4айна!!!

@АХЕ,4увал съм за Димарцио модел дет' си е негов.това ли е Даймбъкера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко - табелката "Ban" за него вече не е с въпросителен, а с удивителен ;)

 

 

 

 

Абе влюбих се в Razorrack-a :inlove: Особено Rust :inlove: Може и да не е скоро, ма чувствам как една такава ще попадне в ръцете ми ;)

 

Айде някой ако има слаба идея да ме ориентира в цената :)

Табелката е обръщение към вас. И е с въпросителен.

 

А иначе парите ще са поне 1000 - 2000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Аз искам да питам има ли други собственици на "Дийн" освен мен в тоз наш форум.

Е така просто да си споделяме за китарите, ако трябва нова тема само "Дийн" да направим.

 

На по-качествена и удобна китара не съм свирил - като застана на сцена и това "нещо" просто се запъва по мене и ми е толкова стабилно в ръцете че просто не е истина...

За една година флойда (не скъп модел) не мръдна - ръчкам здарво!!!

Грифа е широк и комфортен - с кон да се разхождаш по него.

Дори и само 2 "зебра" адаптера ако е китарата(да не говорим за Даймбъкъра имам 2 вече),режат ниско под колената.. :hysterical: А "зебрите" са просто адаптери непретенцйозни(серийни и не кой знае какви скъпи).

 

Иначе и мен не ме кефят "Разорите" , просто на живо са много зле цветовете и с тези ръбове имам чувството че ще очистя някой.. :icon_shithappens:

 

Та така ако прецени някой Мод че може, нека си заформим темичка щото "Дийн-а" е нещо като когато човек си взема Порше,Ламбо или Ферари....незнам поне за мен е така . Имам и Уошбърн но не е "същото"(пак МЛ типа модел).

 

Яка китарка - който не е свирил на такава ,той не е изритал другите си китари.

 

:thumbs_up:

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам има ли други собственици на "Дийн" освен мен в тоз наш форум.

Е така просто да си споделяме за китарите, ако трябва нова тема само "Дийн" да направим.

 

На по-качествена и удобна китара не съм свирил - като застана на сцена и това "нещо" просто се запъва по мене и ми е толкова стабилно в ръцете че просто не е истина...

За една година флойда (не скъп модел) не мръдна - ръчкам здарво!!!

Грифа е широк и комфортен - с кон да се разхождаш по него.

Дори и само 2 "зебра" адаптера ако е китарата(да не говорим за Даймбъкъра имам 2 вече),режат ниско под колената.. :) А "зебрите" са просто адаптери непретенцйозни(серийни и не кой знае какви скъпи).

 

Иначе и мен не ме кефят "Разорите" , просто на живо са много зле цветовете и с тези ръбове имам чувството че ще очистя някой.. :)

 

Та така ако прецени някой Мод че може, нека си заформим темичка щото "Дийн-а" е нещо като когато човек си взема Порше,Ламбо или Ферари....незнам поне за мен е така . Имам и Уошбърн но не е "същото"(пак МЛ типа модел).

 

Яка китарка - който не е свирил на такава ,той не е изритал другите си китари.

 

;)

 

А когато си вземаш Фендър или Гибсън, то просто си вземаш Мерцедес или БМВ? :)

 

Иначе по темата - китарите биха ме грабнали единствено заради външния си вид, който така или иначе бързо ще ми омръзне...

Не знам, може би защото имам различни вкусове и предпочитания.

Несъмнено са качествени китари, които (по всяка вероятност) си заслужават парите, но всеки се стреми към нещо различно. ;)

 

А може и просто аз да не разбирам достатъчно от китари и да не знам какво искам.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^

 

Точно това имам предвид - за хора като тебе за които "Дийн-четата" са като Фендер и Гибсън, да си имат други теми в който са си пишат .

А хора като мен да си пишат в тази тема и да обсъждат радостите и проблемите(евентуално),които биха имали с китарата си.

 

Пак казвам "Дийн" китарата е участвала е сътворяванео на метъл историята( на големия ,креативен,уникален,не-клиширан и виртуозен метъл), и това което се е правило с тази китара ,не може да се постигне с Фендер и Гибсън (смисъл възможно е, но това са съгнейчъри и поръчкови китари и стуват сума си пари).

 

Целта на това дето предлагам е не да спорим с хора дето не се познаваме, а да обсъждаме тези китари ,които за нас са "КИТАРИТЕ" и другото не е на това ниво или по точно не става за това за което нашите китари стават.

 

Просто в тема за "Дийн" няма да пишат фенове на "Би Ци Рич' :) , "И ЕС ПИ" , "Джипсон" ;) и т.н.т. и няма да има спорове с разни заклети фенове кое е върха и кое не. В темата може да се види колко хора имат такава китара ,цветове,модели ,година , снимки - е такива неща от сорта.

 

Оф по-просто не мога да го обясня. Дано да няма вече спорове, защото това е последното което целя.

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че е късно някой да ти казва да не робуваш на марки ;)

Иначе ако можех да имам всяка китара щях да избера един dean CFH(и да е left-hand,и hardtail :) ), оня със светкавиците.Любима форма, и рисунката е първата,която по би ми харесала от прозрачен лак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.