Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще идва на Jam-a?!?


Е?  

39 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Иска ли някой да праснем някой гръндж ? Имам предвид нещо на Alice in Chains, Pearl Jam, Nirvana, Mad Season или пък Soundgarden примерно...

 

Още се чудя дали да дойда. Ако някой донесе бас, с удоволствие бих подрънкал, защото нещо ми се е досвирило на дебелите струни <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всяка неделя има джем в един клуб в Пловдив (казва се Петното).Ето тук вижте за какво става въпрос и пишете да го организираме <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ли някой да праснем някой гръндж ? Имам предвид нещо на Alice in Chains, Pearl Jam, Nirvana, Mad Season или пък Soundgarden примерно...

Супер-мупер! Аз май ще взема да дойда тогава, ама като слушател <_>

Щото нямам бас в момента, а съм левак и т.н. ...

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ли някой да праснем някой гръндж ? Имам предвид нещо на Alice in Chains, Pearl Jam, Nirvana, Mad Season или пък Soundgarden примерно...

Аз ще ги <_< поема :unsure: вокалите на Alive и подобни гръндж-удоволствийца!!!

 

Идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ги :unsure: поема :happy: вокалите на Alive и подобни гръндж-удоволствийца!!!

Някои неща са прекалено святи за да допускам гавра с тях... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коя репетиционна и викате PJ Sound? Някой да даде адрес, моля, да не се изложа и да ви чакам в другия край на София :P:D

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли било твъърде нагло ние с групата да ви заемем 10-ина минутки от времето щото в деня на концерта сичко е заето и в петък (защо ли !? хехе )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз не съм все още сигурен дали ш'мога за утре, ама мислех да предложа следното:

да се съберем някъде няколко човека(поне един от които да знае точно къде е тва място :D ). Ако сме трима-четирима хем можем да вземем 1 такси, та да ни излезе колкото по едно билетче за трамвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ли някой да праснем някой гръндж ? Имам предвид нещо на Alice in Chains, Pearl Jam, Nirvana, Mad Season или пък Soundgarden примерно...

Аз ще ги ;) поема ;) вокалите на Alive и подобни гръндж-удоволствийца!!!

 

Идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай, идвай!!!

Относно Alice In Chains, мога да поема някои китари, на песнички като Man In The Box или Nutshell, а защо не и Down in A Hole? ;) След една Пантера добре ще дойдат :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.