Jump to content
Българският форум за музиканти

ПОМОЩ


Recommended Posts

Здравейте.

Трябва ми помощ. След като успях да изгърмя лайн сикса (toneport line 6) се добрах до USB device наречен JAM LAB на M-AUDIO. Компютърната ми конгифурация е : AMD 1800+ , 768 DDR, 40 GB HDD... Преди като ползвах Line 6 -а имах неверятни дропове ако му дам латенси под 15мс. Доколкото знам от предишния собственик с подобна машина е смъквал латенсито под 10мс без проблем. Та голямото ми чудене е : възможно ли е тези проблеми да се появяват от несъвместимост на USB device 2.0 с моите USB портове които са 1.0. Дори и да пускам музика... дроповете (а те са наистина ужасни) си ги има... Някакъв съвет... Някой.... Нещо ... Знам , че най логичния вариант май е да сменя дъното, но някак си все не ми се струваше естествено тези дропове да се пораждат от несъвместимост между двата хардуер-а.

Аааа да и да не забравя... дъното ми е истинско дръвце - при това доста антично : Elitgroup K7S5A...

Ако някой може да помогне с каквато и да е информация ще бъде безкрайно благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пич дъното ти е супер куцо, а ако наистина юсб-то ти е 1 - разликата с 2 е огромна, 1 е 12 мбит 2 е над 400 мбит, долу горе може да получиш представа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, проблема ти наистина е от усб1-то

Не стига просто <_>

Земи си някво ново дъно дето да има усб2 и ще си решиш проблема...

 

А междо другото как успя да скапеш под-а на Росен ?

Кво му направи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам дали е от USB-to. 12 Мбит/сек е достатъчно за 2 стерео аудио стрийм-а.

Най - вероятно е от дънцето, обаче. Явно не реагира достатъчно бързо на Interrupt- ите, викани от звукавата карта.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.