Jump to content
Българският форум за музиканти

кажете упражнение...


Recommended Posts

Абе парво здравеите на всички ! Аз сам нов вав форума !

А на конкретното питане мога да отговориа следното:

Виарное че има един метод наречен "Не независим" , но разбирам че тук става дума за тотален проблем с коардинатсиата и мога да каза,за една школа "four way coоrdination", коиато наистиа преди 10 години с мен направи чудеса!

Това наистина е невероятна школа и определено доста трудна - поне за мен е предизвикателство !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е искам да добавиа ,че посочената от мен школа е за по-напреднали ,но не сам сигорен ,че правилниа начин е да забиваш 1или2 парчета години наред! Триабвати методика !!! Иначе си обречен на голиамо лутане!!! Поне според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи школата наистина помагала! Аз преди няколко дни я взех и я почнах... дано да имам нерви да я мина цялата като хората ;)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е искам да добавиа ,че посочената от мен школа е за по-напреднали ,но не сам сигорен ,че правилниа начин е да забиваш 1или2 парчета години наред! Триабвати методика !!! Иначе си обречен на голиамо лутане!!! Поне според мен!

Ами да с едно две парчета не става, но ако вадиш по 5-6 албума на година ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз просто като пример давах...на Блайнда мога да му свиря само чинела в интродукцията ;);) плюс че мразя стари неща за слушане - ще си фана някоя Емо бандичка и тва е :D

Точно това се опитвам да ти обясня, че този пример който си дал не е подходящ за начинаещ, аз бих ти препоръчал да се захванеш с някоя школа колкото и скучно да ти се стува,но заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефа се на готиниа дебат които се захвашта ! Ето ви тема "За и против школите"

Аз лично сам приварженик на методичното обучение, не че ваденето не може да ти даде много , но за да изградиш твои собствен стил ,не триабва да се прекалиава с подражаването ! Пример: Света вече има един Деив Лекал и ако ти извадиш дори всичките му парчета това носи само лично удовлетворение , но не даваш ништо ново на музиката! Триабва да се мисли и да се твори истински! Да мислим за музиката а не само за собственото си его !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефа се на готиниа дебат които се захвашта ! Ето ви тема "За и против школите"

Аз лично сам приварженик на методичното обучение, не че ваденето не може да ти даде много , но за да изградиш твои собствен стил ,не триабва да се прекалиава с подражаването ! Пример: Света вече има един Деив Лекал и ако ти извадиш дори всичките му парчета това носи само лично удовлетворение , но не даваш ништо ново на музиката! Триабва да се мисли и да се твори истински! Да мислим за музиката а не само за собственото си его !!!

:) да не е Деив Уеикал? слу4аино :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.