Jump to content
Българският форум за музиканти

Накитниците


Glacierise

Recommended Posts

Ами нашият басист има накитници, ама кожени, мисля са купувани от някакъв магазин за аксесоари за домашни любимци. Вършат чудесна работа, твърди са и освен че стягат и подкрепят китката. Мисля и аз да си взема някой ден, защото наистина човек не се изморява толкова като свири с такива чудеса на китките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нашият басист има накитници, ама кожени, мисля са купувани от някакъв магазин за аксесоари за домашни любимци.

:rolleyes::P:P

Това във 'вицове за музиканти' тряя да отиде :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:think:  добре де и според Вас тия накитници са ако не задължителни то поне желателни ли  :think:

Абе

Пешо!!!!

под добре свири а не се мотай с некви накити!!!!!

накитите са за Женките :green:

ми аз така си мислех ама все пак да питам де :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нашият басист има накитници, ама кожени, мисля са купувани от някакъв магазин за аксесоари за домашни любимци.

:bravo::):)

Това във 'вицове за музиканти' тряя да отиде ;)

Не е виц, истина е!!

Освен това вицове за басисти няма, всичко е истина. :happy:

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стив Харис ги ползва,Били Шинан също

за китаристи не се сещам - явно са по нужни на интезивно свирещите басисти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага се сещам за James Hetfield и Jon Schaffer, другият китарист на Iced и още един куп шестструнници. Много китаристи ги ползват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в 'година и половина' филма на Металика, Кърк показва след един концерт, как дясната ръка му е яко посинена и охлузена, и вика - 'тва ми е, понеже мъскам яко по китарата' ;) И предполагам, че въпросната лента му пази ръченцето при гореспоменатото бъхтене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в 'година и половина' филма на Металика, Кърк показва след един концерт, как дясната ръка му е яко посинена и охлузена, и вика - 'тва ми е, понеже мъскам яко по китарата' :) И предполагам, че въпросната лента му пази ръченцето при гореспоменатото бъхтене ;)

Да, т'ва съм го гледал, ама там става дума за дланта му от вътрешната страна. Лентата за която говоря е на кокалчетата на дясната ръка отгоре (от другата страна на дланта), нямам как да го обясня по друг начин. Никой не свири с ръката си наобратно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А даскала ми вика - срежи си един чорап и си направи ;)

Като си знам ръцете - къде се продават черни детски чорапки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.