Jump to content
Българският форум за музиканти

Накитниците


Glacierise

Recommended Posts

Значи - каква е целата история? Добре ли е, не е ли?

 

И много важен въпрос - когато се изпотяваш, и накитниците се навлажняват, това не вреди ли на ставите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм чувал че ти притискат сухожилията, и по този начин по малко ти се изморява ръката и тъй се пазиш от тендовагинита. Особено при басистите дето свирят с пръсти май е важно - бях питал един и той ми каза, че иначе го боляла ръката. Пък и като се зазяпаш едно поне 85% от китаристите и баситите носят такива. Друг е въпроса, че някои вокалисти си ги слагат от гъзария :):)

Аз лично като свиря си слагам на дясната ръка - честно казано не мога да кажа дали има ефект, ама със сигурност няма и вреда. Тва за влажността мноо ме съмнява. А като свикнеш с накитника направо не могаш без него :inlove: Моите си ги купувам от аптеката - 1.20 май струваха. Готини са, можеш да си ги стягаш и отпускаш, само малко по широчки да бяха.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, и мене не ме кефи колко са тесни тия аптекарските. Ама ония за тенис са по 10 кинта, и повече! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tц...черни аз не съм виждал поне.

Аз имам на Шол (Scholl, от тези за "тениса") - верно скъпишки ама твърде по-добри и издръжливи от аптекарските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tц...черни аз не съм виждал поне.

Аз имам на Шол (Scholl, от тези за "тениса") - верно скъпишки ама твърде по-добри и издръжливи от аптекарските.

Аз търсих доста и намерих и черни :) Ама за аптекарските става дума. От тенисистките може и да няма щото тенисист с черни дрехи не съм виждал :) А къде се продават - магазин нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа - от тенисистките си има доволно черни :) Аз във всички спортни магазини съ ги виждал почти. Ше фана да си зема, дееба. А даскала ми вика - срежи си един чорап и си направи :)

Къде е сеа Никифена да се възхити на тая муфтаджийска идея :)

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хора, аз доста съм търсил по аптеки и спортни магазини, ама е*аси, нито намерих черни нито намерих евтини. Аз използвам от аптеката мерицинските (едни кавяви) и вършат работа, за да не ме болят ръцете. Тия тенисистките ( :) ) са майка си и баща си. Когато дам 10 кинта за един накитник - ехеее.

 

Аз имам друг въпрос по подобна тема.

 

Има едни лентички дето съм ги виждал да си ги слагат на кокалчетата на юмрука на дясната ръка. Хамет мноо често се разхонда с такива по сцената. Те за к'во са? Да му държат кокалчетата близо едно до друго? :):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам друг въпрос по подобна тема.

 

Има едни лентички дето съм ги виждал да си ги слагат на кокалчетата на юмрука на дясната ръка. Хамет мноо често се разхонда с такива по сцената. Те за к'во са? Да му държат кокалчетата близо едно до друго? :lol:  :lol:  :lol:

Абе бях писал за накитници в този форум. Не мога да го намеря къде е, ма някой беше казал че тия работи на лявата ръка на Хамет се слагали след някакво нараняване/проблеми с ръката. Беше медицинска сестра (или по скоро брат :green: ) човека. То вярно че и накитниците от аптеката се водят възстановителни, ама...

Все пак освен Хамет друг не съм скивал да носи такова, тъй че сигурно може и без него да се мине ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато дам 10 кинта за един накитник - ехеее.

От магазина на Руканор на Попа си взех тенис накитници с намаление два за 5 лв, е нямаше черни но аз и без това ги взех за тенис така че са си супер :exclaim: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:think: добре де и според Вас тия накитници са ако не задължителни то поне желателни ли :think:

Абе

Пешо!!!!

под добре свири а не се мотай с некви накити!!!!!

накитите са за Женките :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:think: добре де и според Вас тия накитници са ако не задължителни то поне желателни ли :think:

Ако свириш малко по интензивно - да! Ако си басист и свириш с пръсти - определено! Няма да обеднееш ако дадеш 1 лев за един елементарен от аптеката, но пък може да си спестиш мноо главоболия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.